MediaMarkt ponownie rusza z akcją „Witamy Psiaki!”

Na zakupy w wolnostojących sklepach sieci można zabrać psa

MediaMarkt "Witamy psiaki!"

Za oknem świeci już słońce, a przed nami gorące dni. MediaMarkt przypomina, jak niebezpieczne mogą być upały i ponownie rusza z akcją ,,Witamy Psiaki!’’. Sieć apeluje, aby nie zostawiać psów w samochodzie i zachęca swoich klientów do wizyty w sklepie razem ze swoim pupilem. Akcja dotyczy sklepów wolnostojących.

Przeczytaj także: Psy są mile widziane w outletach Factory

Jak co roku wraz z upałami powraca problem zostawiania zwierząt w nagrzanych samochodach. MediaMarkt zwraca uwagę na powagę sytuacji i zagrożenia z tym związane. Temperatura w samochodzie może sięgnąć nawet 50 stopni Celsjusza. Tym samym może stać się zagrożeniem dla życia zarówno ludzi, jak i zwierząt, znajdujących się w środku nagrzanego pojazdu. Z tego powodu sieć MediaMarkt zaprasza właścicieli z pupilami do swoich wolnostojących sklepów, gdzie czekają na nich miski z wodą.

Nadchodzące ciepłe dni mogą być uciążliwe nie tylko dla ludzi, dlatego, jak co roku, na zakupy w naszych sklepach wolnostojących zapraszamy razem ze swoim czworonożnym przyjacielem – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarkt.

Klienci wprowadzający zwierzęta do marketu muszą również przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Pies wprowadzany na teren sklepu powinien być na smyczy oraz w kagańcu. Akcja „Witamy Psiaki!” obejmuje wolnostojące sklepy sieci MediaMarkt w całej Polsce i potrwa do końca września.

MediaMarkt „Witamy psiaki!”
Exit mobile version