Gemini Park Tarnów wzmacnia ofertę modową

Centrum handlowe wzbogaciło się o kolejną markę modową, która w ostatnich miesiącach zdecydowała się zainwestować w najem w tym obiekcie

Esotiq debiutuje w Gemini Park Tarnów

Do oferty największego centrum handlowego we wschodniej Małopolsce – Gemini Park Tarnów – niebawem dołączy ESOTIQ.

ESOTIQ debiutuje w Gemini Park Tarnów

Kolejna popularna marka modowa dołączyła do Gemini Park Tarnów. W ostatnich miesiącach swoje sklepy ulokowały tu takie brandy jak m.in.: TK Maxx, HalfPrice, Puma czy Lee Cooper. W efekcie ostatnich otwarć, moda stanowi już blisko 40% oferty tarnowskiej galerii.

Teraz segment ten, kluczowy dla pozycjonowania Gemini Park, zyskuje kolejnego znanego gracza – markę ESOTIQ. Umowa podpisana z właścicielem brandu opiewa na 57 m kw.

W ostatnich miesiącach koncentrujemy pracę leasingu nie tylko na rozwoju całościowym segmentu fashion, ale także na jego dywersyfikacji, rozszerzając kluczowe kategorie. Wprowadziliśmy już m.in. dwie duże, pożądane przez klientów marki multibrandowe, a także 2 sportowe. Ostatnią umową wzbogacamy natomiast ofertę bielizny. Tym samym nasz modowy tenant-mix staje się nie tylko jeszcze bardziej kompletny i bogatszy, ale przede wszystkim zróżnicowany – mówi Joanna Zemczak, Head of Lease w Gemini Holding.

ESOTIQ ma już 283 salony

ESOTIQ to obecnie jedna z najpopularniejszych marek bieliźniarskich w kraju, posiadająca w Polsce i Niemczech 283 salony. W ofercie nowego sklepu klienci znajdą m.in. bieliznę. Ponadto w salonach marki oferowane są rzeczy z kategorii homewear i swimwear oraz beauty – w tym kosmetyki, perfumy i akcesoria.  W nowym lokalu będzie można również skorzystać z pomocy brafitterki.

Poszerzając tenant-mix Gemini Park Tarnów sięgamy po marki o ugruntowanej pozycji rynkowej, mające swoich wielbicieli, ale jednocześnie stale myślące o rozwoju, odważnie patrzące w przyszłość – mówi Joanna Zemczak.

–  ESOTIQ jest tego najlepszym przykładem. To marka od lat obecna na polskim rynku, podążająca za zmieniającymi się trendami, a co najważniejsze opierająca swój rozwój na ważnej dla jej klientek misji, którą jest zapewnienie kobietom pewności siebie – dodaje.

5 sklep bieliźniarski w Gemini Park Tarnów

ESOTIQ będzie 5 sklepem w Gemini Park, w którym będzie można znaleźć wyłącznie bieliznę. Od lat działają tutaj także lokale takich marek jak: Calzedonia, Triumph, Gatta i Intimissimi. Oprócz tego ofertę tego typu można znaleźć także w takich sklepach jak: Reserved, Sinsay, New Yorker, TK Maxx, HalfPrice czy C&A.

Duże nadzieje związane z planowanym otwarciem pokłada także sama marka ESOTIQ.

Lokalizacja Gemini Park Tarnów od dłuższego czasu widniała na naszej liście otwarć. Chcieliśmy optymalnie wykorzystać potencjał miasta, dlatego też podęliśmy decyzję o otwarciu drugiego salonu w Tarnowie. Jesteśmy przekonani, że nowy koncept salonu przypadnie do gustu naszym obecnym klientom, jak również pozwoli nam pozyskać nowych, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać marki – mówi Aleksandra Sobotka, Leasing&Franchise Manager w ESOTIQ.

Exit mobile version