Kodano Optyk w Galerii Bemowo

Warszawska Galeria Bemowo poszerzyła grono najemców o markę Kodano Optyk, oferującą nowoczesne oprawki od światowej sławy projektantów. Salon o powierzchni 87 m2 znajduje się na parterze galerii.

Salon optyczny Kodano Optyk to bogata oferta najwyższej jakości markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Na Klientów Galerii Bemowo czekają oprawki m.in. takich marek jak Ray Ban, Versace, Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Oakley czy Solano. Klienci mają także możliwość wykonania w salonie profesjonalnego badania wzroku, a także doboru soczewek kontaktowych przez specjalistę.

Salon Kodano Optyk o powierzchni 87 m2 jest zlokalizowany na parterze galerii, obok InMedio.

O Galerii Bemowo

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

O Apsys

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

O Ærium

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

Opublikowała Urszula Szewczyk.

Exit mobile version