Sieć HalfPrice otworzyła pierwszy sklep w Pradze

Sieć obecna jest również w Polsce, gdzie działa 27 punktów, a także na Węgrzech oraz w Austrii. Pod koniec roku marka pojawi się w Chorwacji. Jesienią zadebiutuje natomiast jej sklep online.

HalfPrice to nowoczesny koncept sklepów w kategorii off-price, który oferuje szeroki wybór produktów popularnych brandów w atrakcyjnych cenach. W różnorodnym asortymencie klienci znajdą: odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Sieć HalfPrice otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w czeskiej Pradze.

Od początku istnienia marki HalfPrice zapowiadaliśmy, że jednym z naszych strategicznych celów jest rozwój działalności poza granicami Polski. Konsekwentnie realizujemy ten plan. Stąd start w Czechach, które są już kolejnym rynkiem w Europie, na którym debiutuje nasza sieć – mówi Adam Holewa, Prezes Zarządu HalfPrice.
Pierwszy czeski HalfPrice został otwarty w Pradze w galerii Praga Harfa.
Mieszkańcy Pragi znajdą tutaj bogatą ofertę modową, artykułów wyposażenia wnętrz oraz produktów dla dzieci. Podobnie jak w innych punktach, także tutaj oferta będzie uzupełniana na bieżąco i dostosowywana do preferencji czeskich klientów – mówi Malwina Winter, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Zakupów.
HalfPrice w Pradze jest 30. sklepem marki (dzisiaj otworzyła ona także punkty w Łodzi i Pruszkowie), w tym trzecim zagranicznym. Jesienią planowany jest również start dwóch kolejnych salonów w Austrii, a pod koniec roku pierwszego sklepu w Chorwacji. Do końca roku sieć HalfPrice uruchomi sprzedaż internetową.
Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że HalfPrice cieszy się dużym zainteresowaniem klientów na każdym rynku, na którym się pojawia. Jest to przede wszystkim wynik bogatej oferty, ale także nowej jakości usług w prężnie rozwijającej się kategorii off-price mówi Joanna Czyżewska, Wiceprezes Zarządu HalfPrice ds. Sprzedaży.
Sklep HalfPrice
Sklep HalfPrice

Exit mobile version