Sinsay w najnowszym koncepcie w Libero Katowice

Sklep już działa, ale oficjalne otwarcie odbędzie się w najbliższą sobotę

Materiały prasowe

Salon popularnej marki Sinsay po metamorfozie wzbogacił ofertę modową galerii Libero. To pierwszy w Katowicach dwupoziomowy sklep brandu, który zaprojektowano zgodnie z najnowszym konceptem handlowym sieci. Na przestrzeni ponad 1300 mkw. na klientów czeka oryginalna i atrakcyjna oferta mody damskiej, męskiej, dziecięcej, a także artykuły z linii dla domu. 

Najmłodsza z marek odzieżowych Grupy LPP – Sinsay – dołączyła do grona najemców Libero Katowice wraz z otwarciem galerii pod koniec 2018 roku. Teraz marka zmienia dotychczasową lokalizację i otwiera dwupoziomowy salon w nowym koncepcie, z poszerzoną ofertą asortymentową brandu. Po relokacji, sklep znajduje się na poziomach 0 i +1. Co ważne, jego powierzchnia powiększyła się prawie trzykrotnie. Nowy Sinsay zadebiutował w Libero w środę 20 października. Jednak oficjalne otwarcie z atrakcjami dla klientów zaplanowano na sobotę 23 października.

Materiały prasowe

Nowy koncept marki Sinsay otwiera przed nami oraz naszymi Klientami szereg możliwości, pozytywnie zaskakując wprowadzonymi zmianami i rozwiązaniami. Sinsay działa w Libero już od prawie 3 lat i jest jednym z chętniej odwiedzanych sklepów, dlatego z ogromną satysfakcją przyjęliśmy decyzję Grupy LPP o uruchomieniu flagowego salonu marki w Katowicach. Podobieństwo naszych wizji biznesowych z uwzględnieniem m.in. rodziny, jako odbiorcy zróżnicowanej oferty, stanowi doskonałą podstawę do współpracy. Bogata i oryginalna propozycja modowa, ale również nowości z kategorii dom i wnętrze są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów  – mówi Szymon Mińczuk, dyrektor regionalny ds. najmu Echo Investment. Kolejny nowy projekt to potwierdzenie potencjału Libero Katowice, który doceniają popularne marki, nie tylko z naszego kraju, ale także liczne, światowe brandy.  

Więcej: Marka Sinsay powiększyła salon w Galerii Olimpia

Nowy charakter marki Sinsay

Salon Sinsay w Libero zaprojektowano w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. W przestronnym wnętrzu, który wyróżnia nowy koncept marki, dominuje jasna kolorystyka. Pozwala ona na wyeksponowanie ekspresyjnej i różnorodnej kolekcji oraz przejrzysty sposób prezentacji asortymentu. Całość aranżacji salonu w Libero dopełniają metalowe elementy wyposażenia.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszym klientom w centrum handlowym Libero najnowsze kolekcje Sinsay, których różnorodność na pewno pozwoli na tworzenie modnych stylizacji na każdą okazję. Jesteśmy przekonani, że przygotowany asortyment w bardzo przystępnych cenach, w połączeniu z popularnością obiektu szybko spotkają się z ciepłym przyjęciem– wskazuje Igor Oszczepalski, Sinsay Marketing Coordinator.

W nowym salonie Sinsay nie zabraknie propozycji modowych dla dziewcząt, które dotychczas dominowały w ofercie. Są tu także oryginalne ubrania i dodatki dla kobiet oraz mężczyzn. Kolekcje marki charakteryzuje wyróżniająca kolorystyka i ciekawe wzornictwo. Wszystko zgodne z najnowszymi trendami. Co więcej, sklep oferować będzie także odzież i akcesoria dla najmłodszych. Całość uzupełnią designerskie artykuły wyposażenia wnętrz. Niewątpliwym atutem bogatej oferty brandu są atrakcyjne ceny.

Materiały prasowe

Wielkie otwarcie w stolicy Śląska

Otwarciu nowego salonu Sinsay w Libero Katowice towarzyszy wielokanałowa kampania informacyjna, która obejmuje działania online, jak i tradycyjne formy promocji.  We współpracy z Libero zrealizowano kampanię outdoorową. W przestrzeni miejskiej pojawiło się wiele billboardów z informacją o nowym salonie w stolicy Śląska. Z kolei do skrzynek pocztowych mieszkańców najbliższych galerii dzielnic trafią gazetki prezentujące kolekcję marki. Realizowane są także dedykowanie działania w mediach społecznościowych. Marka Sinsay przygotowuje również specjalny event z okazji otwarcia. Odbędzie się o w sobotę 23 października. Tego dnia marka na powitanie klientów przygotowała prezent – 20 proc. zniżki na całą kolekcję przez pierwsze godziny działalności. Podczas wydarzenia zaplanowano także liczne atrakcje dla klientów – set DJ’a i podarunki dla pierwszych odwiedzających.

Zobacz także: WYWIAD: „W czasie trzeciego lockdownu realizujemy trzy akcje marketingowe, dedykowane różnym grupom najemców i klientów” – mówi Aleksander Poltier, Libero Katowice

Exit mobile version