Gemini Park Tychy z amerykańską marką

Nowy najemca pojawi się jeszcze w tym roku i zajmie lokal mający 132 mkw.

Gemini Park Tychy/materiały prasowe

Już niebawem do grona najemców Gemini Park Tychy dołączy New Balance. Będzie to 37. marka modowa obecna w obiekcie.

Gemini Park Tychy przypomina w komunikacie prasowym, że w ciągu ostatnich czterech miesięcy udało się podpisać siedem umów najmu, opiewających w sumie na prawie 6 tys. mkw. Do grona najemców za chwilę dołączy znana międzynarodowa marka.

Chodzi o New Balance, jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie amerykańskich brandów. Nowy najemca zajmie lokal mający 132 mkw. Otwarcie sklepu zaplanowano na przełom listopada i grudnia tego roku.

Silna pozycja Gemini Park na Śląsku, a także atrakcyjne warunki najmu sprawiają, że centrum handlowe znajduje się dziś na orbicie zainteresowań największych graczy na rynku. Nowi najemcy poszerzają ofertę istniejącego już obiektu, jak również wypełniają tenant-mix powstającej właśnie, nowej części Gemini Park – podkreśla Joanna Zemczak, Senior Leasing Manager w Gemini Holding.

Tylko w ostatnich czterech miesiącach zawarliśmy aż 7 nowych umów najmu. W efekcie, w ofercie Gemini Park już pojawiły się sklepy m.in. HalfPrice, Action i Media Expert. Nowa część zyskała natomiast anchora w postaci Multikina. Jesień przynosi kontynuację tej dobrej passy, czego najlepszym przykładem jest umowa z New Balance. Najemca ten wzbogaci ofertę galerii aż w dwóch segmentach: mody i sportu – dodaje.

W asortymencie New Balance klienci znajdą zarówno obuwie, ubrania, jak i akcesoria.

New Balance to marka doskonale znana na polskim rynku, jedna z chętniej wybieranych w swoim segmencie. Dlatego jesteśmy pewni, że również na naszym lokalnym rynku odniesie sukces, stając się jedną z ulubionych destynacji zakupowych dla osób ceniących sobie streetwear. Tym bardziej, że jest to pierwszy sklep tego brandu w Tychach – mówi Zemczak.

37 marka modowa w Gemini Park Tychy

New Balance będzie 37 marką modową, którą klienci znajdą w Gemini Park Tychy. Już dziś swoje sklepy mają w obiekcie m.in. H&M, TK Maxx, New Yorker, Reserved, House, Cropp, Lee/Wrangler/Levi’s, Mohito, Medicine, Sinsay, CCC czy Deichmann. Nowa marka wzmocni także ofertę sportową, którą tworzą dziś cztery brandy, m.in. 4F oraz multibrandy Martes Sport i 50 Style.

Lokalnie dysponujemy dziś jednym z najszerszych tenant-mix’ów, który oparty jest na znanych polskich i międzynarodowych markach sieciowych. To sprawia, że chętnie robią u nas zakupy całe rodziny nie tylko z Tychów, ale i kilkunastu okolicznych miejscowości. Nowe otwarcia, w tym planowany debiut New Balance, umacniają naszą pozycję, jako destynacji zakupowej nr 1 w tej części Śląska – podsumowuje Joanna Zemczak.

Zobacz też: W Gemini Park Tychy przybywa najemców

Exit mobile version