Muszkieterowie otwierają nowy sklep Bricomarché

Sklep mieści się przy ul. Warszawskiej w Pyrzycach. Zatrudnia 24 pracowników i posiada trzy kasy

Fot. materiały prasowe

Od 27 października mieszkańcy Pyrzyc mogą korzystać z oferty nowego supermarketu Bricomarché. To pierwsza placówka sieci działająca w tym mieście, 17. w województwie zachodniopomorskim i 175. w Polsce. W ten sposób Muszkieterowie kontynuują rozwój swojej sieci z kategorii „dom i ogród”.

Klienci pierwszego sklepu spod szyldu Bricomarché w Pyrzycach mają do dyspozycji 28 tys. artykułów z czterech głównych działów. Są to: artykuły budowlane, ogród, dekoracja oraz majsterkowanie. W supermarkecie będą też dostępne rośliny, regularnie dostarczane przez lokalnych dostawców.

Muszkieterowie w Pyrzycach

Dostęp do artykułów ułatwiających budowę i remont domu to jednak nie wszystko – klienci mogą korzystać z dodatkowych usług. Sklep oferuje m.in. cięcie na wymiar oraz transport zamówionego towaru. Z okazji otwarcia sklep przygotował dla mieszkańców konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz zabawy z animatorem.

Sklep mieści się przy ul. Warszawskiej. Zatrudnia 24 pracowników i posiada trzy kasy. Powierzchnia budynku wynosi 1 200 mkw. Na zewnątrz znajdują się natomiast wiata budowlana zajmująca 300 mkw. i ogród zewnętrzny o powierzchni 1 000 mkw. Jest także parking mieszczący 60 pojazdów.

Bardzo cieszymy się z otwarcia pierwszego supermarketu Bricomarché w Pyrzycach, odpowiadającego na lokalne zapotrzebowanie w tym segmencie. Mamy nadzieję, że okoliczni mieszkańcy bardzo szybko odczują pozytywne skutki naszej obecności na rynku. Chcemy być przyjaznym i dobrym sąsiadem. Działamy siedem dni w tygodniu, gwarantując przystępne ceny, profesjonalne doradztwo oraz produkty najwyższej jakości – mówi Paweł Kotliński, właściciel sklepu Bricomarché w Pyrzycach.

Fot. materiały prasowe

Więcej: Grupa Muszkieterów ma nową powierzchnię magazynową w Panattoni Park Sosnowiec

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Najważniejszym działaniem prospołecznym Grupy Muszkieterów jest organizacja bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”. Sieć organizuje także akcje Fundacji Muszkieterów: „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Exit mobile version