Zdążyć przed świętami. InPost z gwarancją dostawy do 22 grudnia

InPost wprowadził też bez dodatkowych opłat dostawę przesyłek w dniu nadania w 20 miastach w Polsce

Fot. materiały prasowe

Każdy zdąży zamówić świąteczne prezenty? InPost jako jedyny operator logistyczny w Polsce wprowadził gwarancję dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia dla wszystkich przesyłek nadanych do 22 grudnia włącznie. 

Gwarancja dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia to już tradycja InPost. Dwa lata temu firma gwarantowała dostawę przesyłek nadanych do 20 grudnia, rok temu natomiast do 21 grudnia. W tym roku InPost idzie krok dalej i rozszerza gwarancję o kolejny dzień. Przesyłki nadane do 22 grudnia mają trafić do adresata na czas.

Nikt w branży logistycznej w Polsce, a sądzę, że i w Europie, nie może dać podobnej gwarancji. Dzięki temu nasi klienci mogą spokojnie zamawiać prezenty do prawie ostatniej chwili. Szczyt paczkowy przed Świętami to wyzwanie dla wszystkich operatorów logistycznych, ale InPost jest doskonale przygotowany na to wyzwanie. Co roku w tym sezonie obsługujemy miliony przesyłek, a w tym roku notujemy wzrosty nawet rzędu kilkudziesięciu procent. Jednak dzięki olbrzymim inwestycjom – m.in. w tym roku nasza sieć Paczkomatów® zwiększyła do początku grudnia o 50 proc. – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Fot. materiały prasowe

Przesyłka w dniu nadania

Ponadto, InPost wprowadził bez dodatkowych opłat dostawę przesyłek w dniu nadania w 20 miastach w Polsce. Z usprawnienia tego skorzystali już mieszkańcy Warszawy i Łodzi gdzie nawet 3/4 przesyłek trafia do Paczkomatów® tego samego dnia. Teraz dołączyli do nich mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.

Przeczytaj także: InPost rozpoczyna współpracę z eBay

Exit mobile version