Big Star otwiera salon w Galerii Wiślanka

Marka Big Star otworzyła swój kolejny punkt w centrum handlowym w Żorach

budynek Galeria WIślanka

Big Star otwiera się w Galeria Wiślanka

Marka Big Star dołącza do najemców w Galeria Wiślanka. Klienci centrum w Żorach zyskują możliwość zakupu odzieży jeansowej od kolejnej znanej marki. Salon zajmie powierzchnię 120 mkw. W ofercie znajdzie się odzież damska i męska.

Big Star dostępny dla klientów w Galeria Wiślanka

W Galerii Wiślanka został otwarty w najnowszym koncepcie, sklep kultowej i jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w naszym kraju – Big Star. Od wielu lat jeansowe spodnie, koszule czy kurtki z charakterystycznym logotypem z gwiazdą, są dobrze znane wielu konsumentów.

Salon o powierzchni 120 mkw. znajduje się na poziomie 0. Oferuje pełną kolekcję brandu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Poza odzieżą jeansową w sklepie znajdują się także inne elementy casualowej garderoby. Klienci znajdą bluzy, t-shirty, swetry oraz liczne modowe akcesoria i obuwie.

Zależało nam na tym, by w Galerii Wiślanka pojawił się salon specjalizujący się przede wszystkim w ofercie jeansowej. Denim cieszy się od lat nieustającym powodzeniem wśród kupujących niezależnie od sezonu i zmieniających się trendów. Marka Big Star natomiast wyróżnia się na rynku niezwykle szeroką ofertą, co z pewnością spotka się z pozytywnym przyjęciem ze strony mieszkańców miasta Żory – mówi Teresa Jonas, inwestor, prezes zarządu Wiślanka S.A.

Przeczytaj także: Galeria Wiślanka świętuje pierwsze urodziny.

Cieszymy się, że dotrzemy z naszą ofertą do mieszkańców Żor oraz ich okolic. Nowy salon urządziliśmy zgodnie z najnowszymi standardami firmy. Postawiliśmy na przestronność, intuicyjność aranżacji, wykorzystanie multimediów oraz charakterystyczną dla marki czerwień. Z okazji otwarcia nowego salonu Big Star w Galerii Wiślanka, dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg niespodzianek, kodów zniżkowych i promocji – dodaje Arkadiusz Tomankiewicz, dyrektor zarządzający / CEO marki Big Star.

Exit mobile version