NEONET otworzył nowy sklep w Jabłonnie i relokował salon w Jastrzębiu-Zdrój

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy obecnie niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce

NEONET w Jabłonnie

Sieć NEONET otworzyła 1 czerwca swój pierwszy punkt w Jabłonnie przy ulicy ul. Akademijnej 34. Ponadto uruchomiła relokowany sklep w Jastrzębiu-Zdrój. Sklep znajduje się teraz w nowo wybudowanym parku handlowym przy ulicy Podhalańskiej 21.

Nowe otwarcie NEONET w Jabłonnie – sieć ma już blisko 300 sklepów

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy obecnie niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce – neonet.pl i neo24.pl. Otwarcie punktu w Jabłonnie oraz nowego salonu w Jastrzębiu-Zdrój, to kolejny krok służący poprawie dostępności elektroniki użytkowej, także w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. Powstające elektromarkety są w pełni dostosowywane do najnowszych standardów sieci.

Przeczytaj także: Omnichannelowa rewolucja w CCC

Nowy salon w  Jabłonnie

Sklep NEONET w Jabłonnie został zlokalizowany w parku handlowym przy ul. Akademijnej 34, przy drodze krajowej 61 w kierunku Warszawy. Dzięki wynoszącej 391 mkw powierzchni elektromarketu, klienci zyskają dostęp do szerokiej oferty produktów oraz nowoczesnych ekspozycji. Mieszkańcy miasta mogą dojechać do sklepu komunikacją miejską. Punkt NEONET w Jabłonnie otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20. W sklepie dostępny będzie również odbiór zamówień online. Jak informuje sieć nawet  w ciągu 1 godziny od zakupu.

Duża powierzchnia sklepu, przejrzysta ekspozycja produktów oraz najnowsze urządzenia elektroniczne pozwolą klientom na komfortowe i świadome zakupy. W nowym punkcie na kupujących czekać będą wykwalifikowani doradcy – mówi Marcin Zaborowski, Kierownik sklepu NEONET w Jabłonnie.

Relokacja elektromarketu NEONET w Jastrzębiu-Zdrój

Salon NEONET w Jastrzębiu-Zdrój został przeniesiony z ulicy Mazowieckiej 8 na ulicę Podhalańską 21 do „Parku Handlowego 7”. Nowy elektromarket posiada powierzchnię 545 mkw. To pozwoli na poprawę dostępności oraz zwiększenie ekspozycji produktów w punkcie stacjonarnym. Dla klientów dostępny będzie także przestronny parking liczący 140 miejsc postojowych. Sklep NEONET w Jastrzębiu Zdrój czynny będzie od 9 do 21 (pon-sob) oraz od 9 do 20 w niedziele handlowe.

Dzięki relokacji sklepu i dostosowaniu go do najnowszych standardów sieci, mieszkańcy Jastrzębia-Zdrój zyskają wygodny dostęp do bogatego asortymentu elektroniki użytkowej oraz akcesoriów. Oprócz nowoczesnej ekspozycji, dodatkowym udogodnieniem dla klientów będzie także możliwość zakupu produktów online i odebrania ich w ciągu 1 godziny od zamówienia – komentuje Tomasz Pęcherczyk, Kierownik Sklepu NEONET w Jastrzębiu-Zdrój.

Exit mobile version