W piątek, 10 września, sieć POLOmarket otworzyła swój drugi sklep w Ostrowie Wielkopolskim. Wkrótce otwarty zostanie także wyremontowany supermarket w Gliwicach.
Supermarket w Ostrowie Wielkopolskim zlokalizowany przy ul. Zakątek 1 to nowo wybudowany obiekt z rozległym parkingiem z 61 miejscami. Sala sprzedaży ma powierzchnię ponad 920 mkw. Pod koniec września otwarty zostanie także gruntownie wyremontowany supermarket sieci przy ul. Żwirki i Wigury w Gliwicach.
W trosce o środowisko oba obiekty POLOmarket spełniają wymagania techniczne dotyczące optymalizacji zużycia energii. W tym celu zamontowano w nich instalacje fotowoltaiczne oraz nowoczesne systemy chłodnicze z odzyskiem ciepła.
Jak we wszystkich marketach sieci POLOmarket, również w tych w Ostrowie Wielkopolskim i w Gliwicach, klienci poza stacjonarnymi zakupami będą mogli zrobić je także korzystając z e-sklepu oraz aplikacji mobilnej.
POLOmarket otwiera regularnie zarówno nowe, jak i zmodernizowane sklepy, poszukuje jednocześnie nowych lokalizacji pod kolejne inwestycje.
O Grupie POLOmarket
Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Spółka wystartowała w 1997 roku zaczynając od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy Grupy POLOmarket odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Obecnie firma jest pracodawcą dającym zatrudnienie 5.800 osobom.
Opublikowała Urszula Szewczyk.