Kontigo wchodzi w nowy format – stawia na wyspy handlowe

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo do tej pory otwierała sklepy stacjonarne głównie w galeriach handlowych oraz rozwinęła sklep online.

Fot. materiały prasowe

W listopadzie zostaną utworzone trzy nowe wyspy handlowe Kontigo. 23 listopada zostanie otwarta wyspa w Galerii Rzeszów, 25 listopada w Galaxy Szczecin, a 29 listopada w gdyńskiej Rivierze.

Najbliższe 3 otwarcia wysp handlowych Kontigo to dopiero początek! Uważamy, że ten format sprzedaży ma duży potencjał i zapewni nam szerokie dotarcie do naszych Klientek – opowiada Magdalena Dąbrowska, Menadżer ds. Marketingu w Kontigo.

Kontigo – wyspy handlowe i wyjątkowe atrakcje

Z okazji otwarcia wysp handlowych na klientki Kontigo czekają atrakcje i promocje. W dniach otwarć będzie obowiązywał rabat do 50 proc. na cały asortyment. Na pierwsze 50 Klientek będą czekać karty podarunkowe o wartości 25 zł. Dlatego też warto udać się na zakupy już z samego rana. Karty będą bowiem rozdawane już za samo przyjście, niezależnie od dokonanych zakupów.

Przeczytaj także: Jak Eurocash wpływa na innowacyjność klientów? 

Wyjątkowe miejsce dla każdej kobiety

Koncept marki Kontigo powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której warto zapewnić wyjątkową obsługę oraz szeroki wybór produktów do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów oraz makijażu.

Wyróżnikami sieci sklepów kosmetycznych Kontigo są wysoka jakość, bogaty asortyment i troska o klientkę. To właśnie kobiety od zawsze stanowiły centrum naszego zainteresowania. Nieustannie szukamy dla nich nowych, funkcjonalnych rozwiązań, które zagwarantują pozytywne doświadczenia związane z obcowaniem z naszą marką. Ogromnie się cieszymy, że już od listopada nasz asortyment będzie dostępny w nowych lokalizacjach – komentuje Magdalena Dąbrowska, Marketing Manager w Kontigo.

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należących do grupy Eurocash. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. Wyróżnikiem sieci jest bogaty asortyment kosmetyków naturalnych i azjatyckich. Kontigo pozycjonuje się jako jeden z ekspertów od popularnych na polskim rynku kosmetyków koreańskich. Marka prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, a także w ponad 30 sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Exit mobile version