Action idzie jak burza – sieć ma już 150 dyskontów w Polsce

Action jest pożądanym przez obiekty handlowe najemcą, który rozwija się w bardzo dynamicznym tempie

Fot. materiały prasowe

18 listopada sieć dyskontów niespożywczych Action otworzyła pierwsze sklepy w dwóch miastach. Na mapie handlowej Action pojawiły się: Białystok i Leżajsk. Tym samym Action przekroczył liczbę 150 sklepów w Polsce. 

Jednym z elementów strategii na 2021 rok jest wzmocnienie naszej marki we wschodniej części Polski. Dlatego też debiut w Białymstoku, stolicy województwa podlaskiego, jest dla nas dużym osiągnięciem. Market znajduje się w parku handlowym przy ul. Wysockiego 67. Od lat jest on chętnie odwiedzany przez mieszkańców. Otwarcie sklepu w Białymstoku jest dla nas jednocześnie powodem do świętowania. Przekroczyliśmy bowiem liczbę 150 dyskontów w Polsce – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska – Umacniamy także naszą obecność w województwie podkarpackim. Dziś otworzyliśmy market w Leżajsku, który jest naszym siódmym dyskontem w regionie – dodaje.

Białystok: Action w znanym parku handlowym

Sklep Action w Białymstoku znajduje się w znanym parku handlowym przy ul. Władysława Wysockiego 67. Zajmuje on powierzchnię prawie 930 m2. Dzięki dobrej lokalizacji, na łatwy dojazd do centrum zakupowego mogą liczyć zarówno mieszkańcy miasta, jak i okolicznych miejscowości. Na klientów czeka również parking na 500 miejsc postojowych.

Fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Action – esg

Action w Leżajsku zlokalizowany jest w nowym budynku handlowym przy ul. Władysława Jagiełły 27. Znajduje się on niedaleko jednego z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w mieście. Market ma powierzchnię ponad 1000 m2. Klienci mogą również korzystać z parkingu, liczącego 50 miejsc postojowych.

Szerokie alejki i środki dezynfekcyjne

Obie placówki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach znajdują się środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Markety działają w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Action posiada obecnie 152 sklepy w Polsce i zatrudnia ponad 2000 osób.

Przeczytaj także: Action Warszawa 

O Action

Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych. Posiada 1800 sklepów w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce, Czechach i we Włoszech. We wszystkich krajach zapewnia pracę ponad 50 000 osób. 41 000 pracowników jest zatrudnionych bezpośrednio przez Action.
W 2020 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,6 mld euro. Około jedna trzecia z ponad 6000 produktów w sklepach Action jest częścią standardowego asortymentu. Cała reszta szybko się zmienia. Dodatkowo każdego tygodnia firma wprowadza na półki ponad 150 nowych artykułów. Asortyment obejmuje produkty z 14 kategorii. Action oferuje wiele różnych marek, zarówno tych znanych, jak i własnych.

Exit mobile version