Action otwiera piąty sklep w Warszawie

Sieć ma w tej chwili ponad 140 dyskontów w całej Polsce

Materiały prasowe

7 października sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła piąty sklep w Warszawie i pierwszy w Ciechanowie. 

W planach na 2021 rok mamy wzmocnienie obecności marki Action w największych miastach Polski, dlatego w tym roku otwieramy w Warszawie już trzeci sklep, a w sumie – piąty. Na lokalizację kolejnego marketu w stolicy wybraliśmy popularne centrum handlowe na Gocławiu, które od dawna jest znane lokalnej społeczności – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska. – Jednocześnie kontynuujemy nasz rozwój w mniejszych miastach. Dziś zadebiutowaliśmy również w Ciechanowie. Tym samym mamy łącznie 141 sklepów na trenie całego kraju.

Materiały prasowe

Komfortowe zakupy w Action

Piąty sklep Action w Warszawie znajduje się w Centrum Handlowym Gocław i zajmuje powierzchnię prawie 1110 mkw. Market został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Na zmotoryzowanych klientów czeka wspólny, obszerny parking na 850 miejsc postojowych.

Materiały prasowe

Pierwszy sklep Action w Ciechanowie zlokalizowany jest w centrum handlowym MMG Centers, Władysławowo 65, przy drodze krajowej nr 60. Market ma powierzchnię prawie 970 mkw. Klienci mają do dyspozycji parking z 500 miejscami postojowymi.

Obie placówki działają w godzinach 9.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz od 9.00 do 20.00 w niedziele handlowe.

Exit mobile version