Jula otwiera kolejny sklep. Który to punkt sieci?

Multimarket Jula otwiera się w Lubinie

Jula otworzy się w Lublinie

Multimarket Jula otwiera swój sklep w Lubinie. Szwedzka sieć sklepów planuje otworzyć punkt również w Częstochowie i Toruniu. Tym razem sklep dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych powstanie w Cuprum Park. Właściciele firmy zapowiadają, że planują również dalsze inwestycje na polskim rynku.

Jula otwiera się w Lubinie

Sklep w Cuprum Parku powstanie tuż przy istniejącym kompleksie handlowym i Galerii Cuprum Arena. Będzie to 3 sklep, który Jula planuje otworzyć jesienią tego roku w Polce. Koncept multimarketu opiera się na 8 odrębnych działów (narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe). Jula posiada już 16 sklepów na terenie kraju, które stały się często odwiedzanymi miejscami zakupowymi klientów. Jula oferuje starannie dobrane produkty w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach.

Dzięki tej inwestycji Jula obejmuje kolejną ważną część zachodnich regionów kraju. Będzie nam niezmiernie miło otworzyć w Polsce nasz 18. multimarket, który zaoferuje mieszkańcom Lubina i okolic produkty DIY. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta przyciągnie uwagę klientów zarówno pod względem zakupów w samym sklepie, jak i za pośrednictwem naszego sklepu internetowego – mówi Johan Sjöhagra, CEO Jula AB.

Lubin i jego okolice to miejsce z bardzo dużym potencjałem. Ten rejon cechuje duża siła nabywcza i brak przesycenia powierzchnią handlową. Widzimy tu olbrzymi potencjał, co jest istotne z punktu widzenia naszej ekspansji. Zdecydowaliśmy się więc na otwarcie kolejnego multimarketu właśnie tutaj – podsumowuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland

Przeczytaj także: Jula wsparła powstanie 6. Męskiej Szopy.

Rynek o dużym potencjale

Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Chcemy nadal tworzyć w Polsce nowe sklepy. Fakt, że otwieramy kolejny multimarket w Lubinie to wyraźny sygnał, że Jula jest graczem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku – kontynuuje Johan.

Exit mobile version