Medicover otwiera centrum stomatologiczne w Fabryce Norblina

Materiały prasowe

Medicover otworzy centrum stomatologiczne w przestrzeni Fabryki Norblina w Warszawie. Dostępnych będzie kilkanaście nowocześnie wyposażonych gabinetów dentystycznych z zespołem doświadczonych lekarzy stomatologów.

Jedna z największych w Polsce sieci świadczących usługi w branży medycznej – Medicover – otworzy centrum stomatologiczne w przestrzeni Fabryki Norblina na warszawskiej Woli. Na powierzchni 617 mkw. na pierwszym piętrze budynku Plater znajdzie się kilkanaście nowocześnie wyposażonych gabinetów dentystycznych, w których profesjonalną opiekę świadczyć będzie zespół doświadczonych lekarzy stomatologów.

Kompleksowy zakres usług w jednym gabinecie

Będzie to już ósme centrum stomatologiczne Medicover w Warszawie.
Zakres oferowanych usług to m.in. stomatologia dziecięca i zachowawcza, higienizacja jamy ustnej, leczenie ubytków, wybielanie zębów, implantologia i protetyka, zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz leczenie chorób przyzębia. Będzie również można skorzystać z porad i leczenia ortodontycznego.

Medicover Stomatologia zaoferuje swoim pacjentom także profesjonalną, pełną diagnostykę radiologiczną poprzedzającą rozpoczęcie leczenia, jak również wsparcie lekarzy specjalizujących się w stomatologii estetycznej.
Medicover posiada 56 nowoczesnych centrów dentystycznych, które oferują kompleksowy zakres usług, stale wprowadzając innowacje i kształtując rynek stomatologiczny w Polsce. Opiekę nad pacjentami zapewnia zespół specjalistów – stomatologów, higienistek, asystentów stomatologicznych i recepcjonistów. Gabinety zlokalizowane są w największych miastach na terenie całej Polski.

Niestandardowy wystrój gabinetów poprawi komfort

Od tego roku nowe centra stomatologiczne sieci – w tym nowe centrum w Fabryce Norblina – otwierane są w tzw. Rytuale Uśmiechu. Koncept ten uwzględnia m.in. niestandardowy dla gabinetów dentystycznych projekt wnętrz, który zakłada odejście od stricte medycznych aranżacji na rzecz wyciszających przestrzeni zapewniających komfort emocjonalny.

W ramach Rytuału Uśmiechu sieć proponuje również holistyczne podejście do leczenia i udostępnianie pacjentom usług m.in. fizjoterapeuty żuchwy i szczęki, a także nowatorski standard obsługi klienta. Każdy z pacjentów otrzymuje osobistego opiekuna, który wspiera go na każdym etapie realizacji planu leczenia.

Exit mobile version