Jysk otworzył 250 sklep w Polsce

jysk_retail_journal

jysk_retail_journal

W tym tygodniu sieć Jysk otworzyła 250 sklep w Polsce. Uroczyste otwarcie odbyło się w Białymstoku, uczestniczył w nim gość honorowy – Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce.

Duńska sieć Jysk funkcjonuje w Polsce od 21 lat. 25 sierpnia br. w Białymstoku otwarto 250 sklep sieci w naszym kraju.

Wierzymy w przyszłość sklepów stacjonarnych, chcemy być bliżej klientów, inspirować ich i dawać możliwość bezpośredniego poznawania naszych produktów, dlatego będziemy rozwijać się dalej i otwierać kolejne sklepy w Polsce. Docelowo widzimy miejsce na 500 naszych sklepów na polskim rynku – podkreśla w komunikacie prasowym Piotr Padalak, Dyrektor Generalny Jysk Polska. – Jestem dumny z naszych pracowników, bo to wspólny wysiłek i zaangażowanie pozwoliły dotrzeć do liczby 250 sklepów. Dziękuje im za codzienną energię i profesjonalizm – dodaje.

Polacy „doceniają skandynawską jakość”

Podczas uroczystego otwarcia sklepu w Białymstoku gościem honorowym był Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce. Wspólnie z dyrekcją JYSK oraz kierowniczką sklepu przecięli symboliczną wstęgę i zaprosili oczekujących przed sklepem klientów na zakupy.

-Cieszy mnie, że sieć handlowa z duńskimi korzeniami zyskała tak duże uznanie wśród polskich klientów. JYSK odgrywa ważną rolę na polskim rynku, a teraz z 250 sklepami będzie ona jeszcze większa w odniesieniu do wpływu na gospodarkę, czy rynek pracy. Ogromna gratulacje dla firmy i wszystkich jej pracowników. Polscy konsumenci doceniają skandynawską jakość, funkcjonalność. Dlatego jestem przekonany, że serdecznie powitają kolejne, nowe sklepy JYSK bliżej swoich domów – podkreśla Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce.

Z okazji przekroczenia ważnego etapu rozwoju w liczbie sklepów stacjonarnych sieć przygotowała lokalną kampanię cenową dla mieszkańców Białegostoku oraz ogólnopolską kampanię promocyjną, która będzie miała miejsce we wrześniu, we wszystkich sklepach w Polsce.

O Jysk

Jysk jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, sprzedającą „wszystko dla domu”. Sieć założona została przez Larsa Larsena, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Aarhus. Jysk obejmuje obecnie ponad 3 000 sklepów. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. Sieć zatrudnia ok. 26 500 pracowników w 51 krajach na całym świecie.

Jysk należy do Lars Larsen Group, w której skład wchodzą liczne firmy m.in. z branży wnętrzarskiej, sieć restauracji, pole golfowe. Roczny obrót Jysk wynosi 4,1 miliarda Euro. Chociaż Jysk jest dziś firmą globalną, firma zarządzana jest w oparciu o skandynawskie korzenie. Odzwierciedla to kulturę firmy i sposób, w jaki prowadzimy działalność.

W Polsce Jysk istnieje od 2000 roku. Siedziba Jysk Polska znajduje się
w Gdańsku. W Polsce JYSK obejmuje 249 sklepów i zatrudnia ok 2 400
osób.

Exit mobile version