Carrefour rozszerza usługę Carrefour Drive

Carrefour/materiały prasowe

Sieć Carrefour informuje o rozszerzeniu usługi Carrefour Drive. Od września klienci mogą korzystać z ponad 50 punktów, które zlokalizowane są przy sklepach sieci na terenie całego kraju. Na tym jednak nie koniec.

Przypomnijmy, że Carrefour Drive to opcja odbioru internetowych zakupów spożywczych, która przygotowana została z myślą o zmotoryzowanych klientach. W ramach usługi zamówienie odbiera się podjeżdżając samochodem do specjalnie oznaczonych punktów Carrefour Drive przy hiper- i supermarketach sieci. Złożone na carrefour.pl zamówienie kompletowane jest wcześniej przez pracownika sklepu, a następnie dostarczone wprost do bagażnika.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości klienci mogą skontaktować się z osobą realizującą zamówienie – we wszystkich punktach odbioru zamontowano tablice z odpowiednim numerem kontaktowym.

60 punktów jeszcze jesienią

Tymczasem sieć informuje w komunikacie prasowym o rozszerzeniu usługi. Od września klienci mogą skorzystać z ponad 50 punktów Carrefour Drive zlokalizowanych przy sklepach sieci w całej Polsce. Na tym jednak nie koniec.

Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i komfort konsumentów. Dlatego w obszarze e-grocery konsekwentnie pracujemy zarówno nad rozwojem oferty naszego sklepu online i zwiększaniem jego zasięgu, jak również rozszerzamy paletę możliwości dostaw i odbiorów zakupów – podkreśla cytowany w komunikacie prasowym Marcin Bojarski, Dyrektor E-commerce Carrefour Polska. – Cały czas pracujemy nad otwarciem nowych punktów odbioru Carrefour Drive, aby jeszcze jesienią do dyspozycji naszych zmotoryzowanych klientów było co najmniej 60 punktów Drive w całym kraju – dodaje.

Dotychczas z Carrefour Drive korzystać mogli przede wszystkim mieszkańcy Warszawy oraz Gdańska. Od maja br. usługa została uruchomiona w kolejnych miastach wojewódzkich: Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Wrocławiu, Białymstoku oraz Lublinie.

Z Carrefour Drive mogą korzystać również mieszkańcy mniejszych miast, takich jak m.in. Biała Podlaska, Jaworzno, Wołomin, Puławy, Radom, Zamość, Rybnik, Tczew, Radomsko, Dębica, Kalisz, Kraśnik, Krosno, Legionów, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Sącz, Olkusz czy Zgorzelec.

By skorzystać z punktu Carrefour Drive należy złożyć zamówienie na stronie carrefour.pl, w części „sposób dostawy” zaznaczyć opcję „Podjedź i odbierz Drive”, a następnie wybrać odpowiedni sklep oraz preferowany termin odbioru. Płatności za zakupy można dokonać od razu online – przelewem lub blikiem.

Opracował Radosław Święcki.

Exit mobile version