Echo wynajęło ponad 6,5 tys. mkw. sieci Kaufland w Krakowie

To już szósty sklep sieci Kaufland w tym mieście

Materiały prasowe

Echo Investment wynajęło sieci Kaufland ponad 6,5 tys. mkw. powierzchni handlowej w pasażu przy ul. Kapelanka w Krakowie. Zagwarantuje to okolicznym mieszkańcom komfortowy dostęp do nowoczesnego sklepu z bogatą ofertą artykułów spożywczych i produktów codziennego użytku. Kaufland otworzy się już w grudniu 2021 r.

Nowy Kaufland w Krakowie przywita pierwszych klientów już w grudniu tego roku na powierzchni, którą do niedawna zajmował sklep sieci Tesco. Obiektem, w którym oprócz operatora spożywczego funkcjonuje pasaż handlowy z ofertą sklepów i punktów usługowych, zarządza Echo Investment.

Zobacz także: Echo Investment publikuje pierwszy raport zrównoważonego rozwoju

Kaufland jest częścią Grupy Schwarz. Dzięki temu to jedno z największych przedsiębiorstw na rynku europejskiego handlu detalicznego. Firma działa więc nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Wszędzie tam stawia na najwyższą jakość, szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny. Oprócz towarów markowych oraz atrakcyjnych marek własnych Kaufland oferuje szeroki wybór produktów regionalnych. Sklep przy ul. Kapelanki będzie już szóstym obiektem tej sieci w Krakowie.

Echo Investment ma doświadczenie w trzech sektorach

Krakowska Kapelanka to ważna dla naszej firmy lokalizacja i kolejny krok w realizacji strategii silnej ekspansji sieci Kaufland. Na terenie całego miasta już w tym momencie z powodzeniem funkcjonuje 5 sklepów. Jesteśmy przekonani, że ten nowo otwierany także zaspokoi potrzeby zakupowe okolicznych mieszkańców, gwarantując im szeroki i zróżnicowany asortyment produktów najwyższej jakości w korzystnych cenach – mówi Ewelina Jarosińska, członek zarządu Kaufland Polska.

Echo Investment sfinalizowało zakup działki przy ul. Kapelanka w grudniu zeszłego roku. Planuje stworzyć na niej przestrzeń usługową wpisującą się w potrzeby miasta. Spółka skupia się obecnie na realizacji wielofunkcyjnych projektów zwanych „destinations”. Łączą one biura, handel i restauracje oraz mieszkania. Bank ziemi w jej posiadaniu gwarantuje możliwość budowania kompleksowych, doskonale zaprojektowanych i atrakcyjnych fragmentów miast. Co więcej, Echo Investment, jako jedyny deweloper na rynku ma doświadczenie w trzech sektorach – mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. Pozwala to planować inwestycje w skali urbanistycznej, tak by wprowadzały funkcje, których w danej okolicy brakuje i by poprawiały jej zintegrowanie z miastem.

Exit mobile version