Pierwszy outlet Jula otwiera się w Polsce

Każdego dnia klienci znajdą w nim coś innego

Materiały prasowe

Jula wprowadza na polski rynek swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie otwarty już dziś (21 października) we Wrocławiu. Oferta będzie uzależniona od asortymentu produktów dostępnych w danym czasie.

Cieszymy się, że możemy teraz rozszerzyć naszą działalność, otwierając nasz pierwszy Jula Outlet w Polsce – podkreśla Karl-Johan Blank, właściciel i dyrektor generalny Jula.

Outlet Jula ma jeszcze bardziej podkreślić specyfikę sklepu Jula, gdzie każdy – jak zaznaczono w komunikacie – może znaleźć coś dla siebie, przy okazji oszczędzając czas i pieniądze. Nowy koncept ma być również istotną częścią działań firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Daje on możliwość zminimalizowania ilości odpadów i przedłużenia żywotności produktów.

Chciałbym skorzystać z okazji i pogratulować wszystkim osobom zaangażowanym w otwarcie tego nowego konceptu sklepu i Outletu Jula. To zabawny i ekscytujący asortyment, który przede wszystkim stwarza nowe fantastyczne możliwości biznesowe. Klient nigdy nie wie z góry, jakie produkty będą dostępne danego dnia w Outlet Jula. Można się zatem spodziewać, że kupujący będą za każdym razem pozytywnie zaskoczeni, a zakupy potraktują jako swoiste poszukiwanie skarbów. Dlatego planujemy bardzo dynamiczne zmiany oferty w naszym outlecie, co mam nadzieję wzbudzi ciekawość wśród klientów – tłumaczy Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula w Polsce.

Otwarcie już jutro

Nasze dobre doświadczenia z rynku szwedzkiego oznaczają, że teraz decydujemy się na wprowadzenie naszego konceptu outletowego w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na zaoferowanie naszym polskim klientom Jula Outlet. Ta inwestycja pokazuje, że dalej umacniamy naszą pozycję na rynku i Jula Outlet jest ważną częścią naszego planu na przyszłość – podsumowuje Karl-Johan Blank.

Pierwszy outlet Jula zostanie otwarty w Jula Wrocław 21 października, czyli już dziś. Znajdzie się on w wydzielonej części sklepu i zajmie powierzchnię 400 mkw.

Zobacz też: Jula otworzyła 5. Męską Szopę

Exit mobile version