Walter Herz skomercjalizuje budynki w OKAM

Inwestycja OKAM powstaje na warszawskim Żeraniu

Firmę Walter Herz wybrano na agenta wyłącznego, odpowiadającego za proces komercjalizacji powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych w inwestycji OKAM. Inwestycja powstaje na terenie dawnej fabryki samochodów na warszawskim Żeraniu.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca br. OKAM zakupił tereny przemysłowe z zabudowaniami po dawnej fabryce samochodów na warszawskim Żeraniu (ul. Jagiellońska) o powierzchni 62 hektarów.

OKAM planuje podjąć szereg działań w celu uatrakcyjnienia lokalizacji dla najemców powierzchni komercyjnych znajdujących się na terenie obiektu. Firma zamierza stworzyć miejsce, gdzie obecni najemcy (z którymi zamierza kontynuować wieloletnią współpracę) oraz przyszli klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo, a także będą mogli w pełni wykorzystać potencjał lokalizacji z zyskiem dla swojej działalności.

Komercjalizacją budynków ma zająć się Walter Herz. Przedstawiciele firmy podkreślają, że inwestycja ma duży potencjał.

Dysponuje aktualnie 14 tys. mkw. dostępnej powierzchni biurowej i usługowej oraz 180 tys. mkw. powierzchni magazynowych, a także 80 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod place ekspozycyjne i parkingi. Należy zaznaczyć, że większość powierzchni wyróżnia się szeroką gamą parametrów, co stanowić może idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących powierzchni najmu o niestandardowych wymiarach. Hale i biura mają od 3 do ponad 20 metrów wysokości. Obiekt zapewnia bardzo dużą ilość parkingów i placów utwardzonych o wysokiej nośności. Unikalnym atutem kompleksu jest natomiast wewnętrzna bocznica kolejowa. Dzięki dużej różnorodności, co do parametrów lokali, możemy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów – podkreśla Bartłomiej Zagrodnik, Managing Partner/CEO w Walter Herz.

Ze względu na niespotykane ukształtowanie urbanistyczne inwestycji możliwe jest zapewnienie najemcom, którzy potrzebują powierzchni o wielu funkcjach, przestrzeni o zróżnicowanym charakterze w jednym miejscu. Istnieją warunki otwierania na przykład powierzchni biuro-magazynowych w połączeniu z obszernym placem manewrowym i dużym parkingiem, co jest rzadkością na obszarze znajdującym się tak blisko centrum Warszawy. Powyższe parametry sprawiają, że jest to świetna lokalizacja logistyczna typu last mile delivery – mówi z kolei Piotr Szymoński, Director Office Agency w Walter Herz.

Atrakcje dla najemców

Zdaniem Szymońskiego atrakcyjne dla najemców są również „dostępne na tym terenie powierzchnie usługowo-handlowe z przeznaczeniem pod sklepy wielobranżowe i gastronomię”. Przedstawiciel Walter Herz zwraca uwagę, że w okolicy występuje niewielkie nasycenie tego typu placówkami. Ponadto – jak wskazuje Szymoński – w okolicy funkcjonuje szkoła, która prowadzi zajęcia, zarówno w trybie dziennym, jak i wieczorowym.

Szymoński zwraca także uwagę na cieszącą się sporą popularnością Tłocznię, czyli halę numer 10, która często wynajmowana jest m.in. do sesji zdjęciowych i reklamowych.

Zobacz też: InPost ma kilkanaście nowych hubów logistycznych w całej Polsce

Exit mobile version