Halloween w NoVa Park

Na klientów czekają dynie. Do zgarnięcia będą także inne nagrody

nova_park_retail_journal

W wigilię Halloween w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park odbędzie się kolejna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Zakupy będą premiowane upominkami w postaci dyni, którą następnie będzie można udekorować podczas warsztatów kreatywnych.

Halloween zawita do galerii NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim 30 października, czyli już w najbliższą sobotę.

By otrzymać dynię, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony z 2 różnych sklepów), a następnie zagrać w grę zręcznościową.

Otrzymaną nagrodę będzie można udekorować podczas specjalnych warsztatów kreatywnych i tym samym stworzyć jesienno-halloweenową dekorację do domu. Liczba upominków jest ograniczona.

Konkurs na Facebooku

Akcji towarzyszy konkurs na fanpage’u NoVa Park, który odbędzie się w dniach 28-31 października. W zabawie konkursowej będzie mogła wziąć udział każda osoba pełnoletnia. Wystarczy pochwalić się w komentarzach do postu konkursowego zdjęciem dyniowych dekoracji, aby powalczyć o kolejne upominki. Będą to karty podarunkowe do wybranych sklepów w NoVa Park oraz nagrody rzeczowe.

Kolejna akcja z nagrodami w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park! Tym razem z okazji zbliżającego się Halloween! Symbol tego coraz bardziej popularnego w Polsce święta? Oczywiście, że dynia, którą będzie można otrzymać po zrobieniu zakupów za min. 150 zł oraz trafnym rzuceniu do celu. Potem już tylko kolejne przyjemności – warsztaty dekorowania dyni oraz konkurs na Facebooku, gdzie będzie można pochwalić się swoimi kreatywnymi pracami. Zapraszamy do udziału w akcji! – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Zobacz też: Kwiatowe weekendy z nagrodami od NoVa Park

Exit mobile version