Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
Ząbkowice_Śląskie_retail_journal

Ruszyły prace budowlane parku handlowego w Ząbkowicach Śląskich

Grupa PANOVA wystartowała właśnie z budową swojej nowej inwestycji w Ząbkowicach Śląskich. Park handlowy o powierzchni GLA niemal 10.000m2 i z lokalami dla 15 punktów handlowych, będzie pierwszym tego typu obiektem w tym dolnośląskim mieście. Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2021 r.

Ząbkowice Śląskie to miasto w południowej części Polski, które swoje portfolio obiektów handlowych dopiero zaczyna budować. Inwestycja, realizowana przez grupę PANOVA, ma w pełni zaspokajać podstawowe potrzeby zakupowe mieszkańców powiatu. Inwestor przewiduje, że na terenie parku handlowego pojawią się sklepy: z artykułami spożywczymi, wyposażeniem gospodarstwa domowego, odzieżowe, obuwnicze, sportowe, z materiałami budowlanymi, elektroniką, drogeria oraz punkty świadczące usługi.

Już od dłuższego czasu obserwujemy, że rośnie zapotrzebowanie na lokalne, łatwo dostępne i w typie ‘convenient’ obiekty handlowe. Nasza atencja skierowana jest aktualnie na mniejsze miejscowości, których mieszkańcy ochoczo podchodzą do obiektów, gdzie zrealizują swoje podstawowe listy zakupowe – komentuje Tomasz Janik, Prezes Zarządu P.A. NOVA. Nasz nowopowstający Park Handlowy w Ząbkowicach Śląskich spełni wszystkie oczekiwania mieszkańców związane z komfortowym i przyjemnym doświadczeniem zakupowym. Już teraz mogę powiedzieć, że nasze grono Najemców zaszczyciły takie marki jak: Rossmann, Action, Media Expert, Sinsay oraz PSB Mrówka wraz z działem ogród.

Lokalizacja parku handlowego będzie dogodna dla każdego z mieszkańców. Szybki i łatwy dojazd z całego powiatu zapewnia obwodnica miasta – DK8. Na Klientów obiektu czekać będzie ponad 300 miejsc parkingowych, z wyodrębnionymi miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi.