Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
sekunda_jędrzejów_retail_journal.jpg

Mallson Polska pozyskuje sieć EMPIK do C.H. Sekunda w Jędrzejowie

W największym w regionie obiekcie handlowo-usługowym „Sekunda” w Jędrzejowie swój sklep otworzy sieć Empik. Salon zajmie 170 m2 powierzchni najmu.

Empik to największa sieć sprzedaży produktów kultury i rozrywki w Polsce. Koncentruje się na pasjach oraz zainteresowaniach Polaków – inspiruje i podpowiada, jak ciekawie spędzić czas. W blisko 300 salonach rozsianych po całej Polsce oferuje książki, płyty, filmy, prasę, artykuły papiernicze i kreatywne, zabawki edukacyjne, gry planszowe oraz bilety na wydarzenia rozrywkowe, kulturalne i sportowe.

Sekunda to jedyna w mieście galeria handlowa i odpowiedź na potrzeby mieszkańców miasta i okolic. Na powierzchni ok. 13 tys. mkw. GLA zaoferuje około 40 sklepów popularnych marek – modowych, obuwniczych, drogeryjnych, rtv-agd, wyposażenia wnętrz, usługowych i innych. Połączenie konceptu galeryjnego z wygodnym pasażem oraz parku handlowego, zapewni mieszkańcom Jędrzejowa i okolic szeroką ofertę nowoczesnej przestrzeni zakupowej, usługowej i gastronomicznej. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony w Centrum Handlowym Sekunda są już znane marki takie jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci LIDL, Jysk, Sinsay, CCC, Martes Sport, Pepco, TEDi, Action, Media Expert, KiK, Smyk, Kakadu, Rossmann, Kaes, Diverse, Big Star, Yes czy In Medio.

W tym wyjątkowo trudnym czasie, z niemałą satysfakcją mogę potwierdzić, że naszym sukcesem jest skomercjalizowanie tak dużego projektu w 99%, co świadczy o jego dużym potencjale i mocnej pozycji na rynku oraz to, że został nam do wynajęcia już tylko ostatni lokal, który jest w trakcie rozmów z potencjalnymi najemcami – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Mallson Polska, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu.

Centrum Handlowe Sekunda mieści się u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworca PKP i PKS oraz szkoły i państwowe instytucje. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Inwestorem Sekundy jest firma Quantum One z Jędrzejowa. Projekt wykonała Pracownia Projektowa Krawczyk Andrzej.

Za koncepcje komercyjną obiektu oraz jego wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Otwarcie obiektu planowane jest na maj 2021r.


O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.