Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem

Neonet dołącza do grona najemców Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim

Elektromarket Neonet – jeden z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoriów i multimediów w Polsce – został nowym najemcą Parku Handlowego Retalia w Grodzisku Mazowieckim. Będzie to jedyny w mieście sklep tej sieci i zajmie ok. 600 mkw. powierzchni najmu.

Retalia powstanie przy głównej arterii miasta – ul. Królewskiej, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719. Miejsce to ma stać się największym skupiskiem sklepów w regionie. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się m.in. Lidl, Aldi, Biedronka, restauracja McDonald’s drive oraz stacja benzynowa Orlen. Poza świetnym położeniem komunikacyjnie – przy głównym skrzyżowaniu – dodatkowo w najbliższym otoczeniu Retalii zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz największe osiedla mieszkaniowe – co poza przyjezdnymi z całego miasta i regionu, zapewni też wielu niezmotoryzowanych klientów na codzienne zakupy.

W Parku Handlowym Retalia na powierzchni ok 5 tys. m2 znajdować się będzie 12 sklepów znanych sieci handlowych i usługowych, a m.in. marki z grupy LPP Sinsay i House, drogeria Rossmann czy sklep zoologiczny Kakadu.

Inwestorem Parku Handlowego jest firma Retalia z Grodziska Mazowieckiego, a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano w połowie br., a otwarcie na I połowę 2022r.


O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.