Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
park_handlowy_zawiercie_retail_journal

Park handlowy Rynek w Zawierciu jest już otwarty

Park Handlowy Rynek, której inwestorem i deweloperem jest spółka Park Handlowy Zawiercie, został otwarty w największym handlowo miejscu miasta.

Nowa inwestycja w mieście przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 33. Lokalizacja obiektu blisko centrum miasta przy drodze krajowej nr 796, na trasie Katowice – Dąbrowa Górnicza, zapewnia szybki i łatwy dostęp do obiektu. Park handlowy jest bardzo dobrze skomunikowany z ul. Obrońców Poczty Gdańskiej i ul. Żabią. Wygodne parkingi przed budynkiem zintegrowane z sąsiadującą ofertą handlową pozwalają mieszkańcom na komfortowe zakupy.

Wraz z funkcjonującym marketem Lidl oraz sąsiednimi obiektami handlowymi, takimi jak Biedronka, Netto, Media Expert, RTV Euro AGD, Bricomarché, Jysk, Komfort i popularnym targowiskiem miejskim, tworzy łącznie ponad 15 tys. mkw. przestrzeni zakupowej.

Wśród najemców centrum znalazły się: sklep odzieżowy Sinsay, drogeria Rossmann, sklepy dyskontowe Pepco i KiK oraz sklep obuwniczy Deichmann.

Park Handlowy Zawiercie prosperuje doskonale i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Pomimo bardzo trudnej sytuacji rynkowej związanej z pandemią oraz problemami branży handlowej udało nam się z sukcesem zrealizować 100% komercjalizacji. To obiekt typu „convenience” czyli format który najlepiej radzi sobie w obecnych warunkach rynkowych. Mając na uwadze panujące trendy na rynku retail oraz oczekiwania klientów doskonale dopasowany tenant-mix sprawia że każdy klient znajdzie w nim coś dla siebie – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Mallson Polska – firmy odpowiedzialnej za wynajem obiektu.

Za całość architektoniczno-wizualną odpowiadał Usługi Projektowe Leszek Mazur. Generalnym wykonawcą obiektu była firma Grang z Zawiercia.


O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.