Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem

Jasło – Mallson Polska rozpoczyna komercjalizację największego Parku Handlowego w regionie

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji największego w Jaśle Parku Handlowego.  Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice będzie największym parkiem handlowym w mieście. Atutem projektu jest sąsiedztwo marketu spożywczego Kaufland oraz myjnia samochodowa. W pobliżu projektu znajduje się liczna zabudowa osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz instytucje użyteczności publicznej i oświatowej.

W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni ponad 7.000 m.kw. GLA znajdzie się ok 12 sklepów najlepszych sieciowych marek. Dla klientów dostępny będzie komfortowy, bezpłatny i współdzielony z marketem Kaufland parking dla w sumie ok. 280 samochodów.

Kompleksowa oferta handlowo-usługowa sprawi, że obiekt stanie się atrakcyjnym miejscem dla zakupów klientów z całego regionu.

Projekt architektoniczny opracowuje firma MTDI Group. Inwestycja posiada już pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II połowę 2022r.

Będzie to już trzeci z planowanej sieci obiektów pod wspólną marką – Go! Park Handlowy. Pierwszy rozpoczął działalność kilka miesięcy temu – w Gorlicach.

Drugi otworzy się w Jaśle już jesienią tego roku – na ul. Przemysłowej w sąsiedztwie stacji benzynowej BP.

W przygotowaniu są już kolejne projekty tej sieci, w tym jeden także w Jaśle – w ścisłym centrum miasta – przy skrzyżowaniu ul. Metzgera i Kościuszki – na terenie dworca PKS i w sąsiedztwie dworca PKP.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem projektów Go! Park Handlowy odpowiada firma Mallson Polska.


O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.