Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
pupilsi_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Sklep „Pupilsi – Świat Kota i Psa” dołącza do najemców CH Osowa

Już wkrótce CH Osowa powiększy się o kolejnego najemcę – sklep z akcesoriami dla zwierzaków Pupilsi. Sklep zajmie powierzchnię niemal 80 metrów kwadratowych i w swojej ofercie skupi się przede wszystkim na psach i kotach. Pracownicy sklepu to prawdziwi pasjonaci i świetni doradcy, którzy pomogą w każdej kwestii. Marka stawia na produkty najwyższej jakości, jednocześnie dostępne na każdą kieszeń.

To wyjątkowe miejsce, które różni się od innych sklepów zoologicznych. Wybieramy przede wszystkim  asortyment, który sami kupilibyśmy naszym czworonogom. Przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas karm, dlatego często unikamy znanych, marketowych marek, gdyż nie odpowiadają one naszym kryteriommówi właściciel sklepu, Arkadiusz Wodnicki.

W ofercie sklepu znajdą się produkty topowych, światowych marek i producentów, a wśród nich suplementy i witaminy, ekwipunek niezbędny do spacerów z czworonogami w każdym rozmiarze i z różnych stron świata, wygodne legowiska, które spełniają wymagania estetyczne najbardziej wymagających, jakościowe specjalistyczne karmy, ale i również… wegańskie przysmaki. Sklep stawia na kompleksowe wyposażenie – w tym także gry inteligentne, które uczą i bawią. 

W sklepie oferowana jest także specjalna usługa grawerowania adresówki w różnych rozmiarach i kształtach z bogatej oferty wzorów włoskiej firmy My Family. Wygrawerowanie zawieszki zajmuje około 4 minut.

Zwierzęta to bardzo ważni członkowie każdej rodziny. Dlatego wprowadzając do oferty kolejny specjalistyczny sklep dla zwierząt, tym razem dedykowany wyłącznie psom i kotom, chcemy zadbać o komfort zakupów dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy odwiedzają nasze centrum. Cieszymy się, że bogatą ofertę CH Osowa wzbogaciła marka „Pupilsi” i tym samym zadba jeszcze bardziej kompleksowo o czworonożnych klientów dodaje dyrektor centrum, Aleksandra Słowińska.