Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
atut_express_retail_journal

W Wieliczce otworzono Retail Park ATUT Express

Inwestycja handlowa w Wieliczce – ATUT Express – jest już otwarta dla klientów. Otwarcie obiektu odbyło się 27 lipca 2020 r.

Na odwiedzających czekały specjalne konkursy i promocje. Wśród najemców centrum znalazły się dobrze znane i popularne wśród klientów sieci sklepów m.in. Rossmann, Pepco, Tedi, Biedronka oraz Media Expert.

ATUT Express w Wieliczce to najnowsze centrum w naszym portfolio. Cieszę się, że dzień jego otwarcia okazał się ważnym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Liczba klientów, którzy odwiedzili centrum, daje dużą satysfakcję i motywację do dalszego działania. Przygotowując nową inwestycję, w pełni wykorzystaliśmy potencjał lokalizacji. Wieliczka to miasto, które co roku przyciąga nie tylko rzesze turystów, ale i nowych mieszkańców, stanowiąc silną konkurencję dla Krakowa. ATUT Express jest już w całości skomercjalizowany. Ofertę dopasowaliśmy do profilu lokalnego konsumenta, dlatego mamy pewność, że oddany do użytku retail park w pełni odpowiada na aktualne potrzeby rynkumówi Wojciech Cieślak, prezes grupy BOIG.

Wraz z położoną w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszą w mieście restauracją McDonald’s, ATUT Express Wieliczka stanowi kompleks usługowo-handlowy z bogatym asortymentem i dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi. Obiekt jest zlokalizowany w rejonie ulic Reformackiej, Łąkowej oraz drogi krajowej nr 94. Takie położenie oznacza również niewielką odległość (ok. 5 minut) od zjazdu z autostrady A4 w kierunku Katowic i Rzeszowa.

Park handlowy Atut Express zajmuje powierzchnię ok. 5000 mkw. Przestronne lokale handlowo-usługowe są zaprojektowane w zabudowie parterowej. Wejścia do sklepów bezpośrednio z poziomu parkingu, umożliwiają komfortowe i bezpieczne zakupy. Przestrzeń parkingowa przy centrum obejmuje stanowiska na 110 samochodów. Warto dodać, że poza standardowymi miejscami przewidziano w niej także specjalnie oznaczone, wygodne miejsca dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z małymi dziećmi.