Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem

Salon Carry w Nowych Bielawach przeszedł metamorfozę

Jeden z kluczowych najemców Nowych Bielaw przywita klientów w nowym kształcie. Marka odzieżowa Carry właśnie przeszła metamorfozę swojego salonu.

Carry jest jednym z kluczowych i jednocześnie największych najemców segmentu modowego toruńskiej galerii, zajmujący lokal o powierzchni blisko 810 m kw.

Salon Carry jest jedną z ulubionych destynacji zakupowych naszych klientów, szczególnie tych interesujących się modą. Jesienią zeszłego roku marka zdecydowała się pozostać w naszej ofercie na kolejne lata, z kolei teraz podjęła decyzję o modernizacji lokalu. To świadczy o zaufaniu do nas jako partnera biznesowego i dostrzeganiu pozycji, jaką Nowe Bielawy ugruntowały sobie na lokalnym rynku informuje Marta Drzewiecka, Portfolio Property & Marketing Manager Newbridge Poland.

Lokal Carry po modernizacji jest już dostępny dla odwiedzających. Jak informują przedstawiciele marki, dotychczasowa lokalizacja salonu pozostała bez zmian, natomiast uzyskał on nową przestrzeń komercyjną. Marka modowa obecna w Nowych Bielawach od 2006 roku zdecydowała się na zmianę aranżacji wnętrz. Co nowego czeka na klientów?

Salon w wyniku remontu został w pełni dostosowany do najnowszych standardów sieci CARRY. Zunifikowane zostały między innymi meble, oświetlenie oraz sposoby ekspozycji kolekcji. Decyzja o remoncie była podyktowana chęcią zwiększenia komfortu naszych Klientów i dostarczenia im przyjemniejszych doświadczeń zakupowych poprzez wprowadzenie nowoczesnej, a zarazem minimalistycznej aranżacji wnętrz mówi Adam Sobota, specjalista ds. marketingu w firmie CARRY.

W sklepach Carry znajdziemy ubrania w stylu casual dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, bieliznę, piżamy oraz dodatki. Marka funkcjonuje na polskim rynku od 20 lat i aktualnie posiada ponad 100 sklepów w całej Polsce.


Centrum Nowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu DK 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 24 tys. m kw. GLA i liczy sobie 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, home&you, Big Star, Carry, Rossmann,  Pepco i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji 1250 miejsc postojowych.

Blisko 60% klientów odwiedzających obiekt to dziś rodziny z dziećmi. Co roku zakupy robi tutaj ponad 4 miliony klientów. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge. Firma przejęła obiekt w styczniu 2018 roku. Zarządcą jest Apsys Polska S.A. / www.nowe-bielawy.pl

Newbridge Poland to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Nowe Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji: newbridge.com.pl