Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
morski_park_handlowy_retail_journal

RTV EURO AGD to kolejny najemca, który poszerzy ofertę Morskiego Parku Handlowego w Gdańsku

Właścicielowi budynku w transakcji najmu doradzała firma Savills, która pełni również funkcję zarządcy obiektu.

RTV EURO AGD to ogólnopolska sieć handlowa działająca na rynku elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Firma oferuje swoje produkty w 291 sklepach w 191 miejscowościach na terenie całej Polski. RTV EURO AGD od lat działa w modelu omnichannel, sprzedając produkty także online na euro.com.pl i przez telefon.

Morski Park Handlowy jest bardzo chętnie odwiedzany przez klientów, notując obecnie wyniki zbliżone do poziomu z analogicznego okresu ubiegłego roku. Firma RTV EURO AGD wzmocni ofertę obiektu w obszarze elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowegomówi Marta Mikołajczyk-Pyrć, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, Savills.

„Nasza sieć rozwija się bardzo dynamicznie, stale otwierając nowe placówki stacjonarne. Tylko w pierwszym półroczu uruchomiliśmy sześć nowych salonów w galeriach i parkach handlowych, a w planie mamy kolejne otwarcia, m.in. w Morskim Parku Handlowym. Chcemy być bliżej naszych klientów, oferować im nowoczesne produkty w atrakcyjnych cenach i wspierać technologicznym doradztwem”stwierdza Dorota Grubka, dyrektor ds. najmu i zakupów, RTV EURO AGD.

Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku. Całkowita powierzchnia obiektu po rozbudowie wynosi ponad 41 000 mkw. Do grona najemców należy m.in. market budowlany OBI, hipermarket spożywczy Carrefour, McDonald’s, Jula, Jysk oraz cztery marki grupy Komfort: Komfort Łazienki, Komfort Podłogi, Komfort Kuchnie i Nexterio. W sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk oraz salon meblowy Agata. Właścicielem Morskiego Parku Handlowego jest firma GRP.