Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Bonarka_W.Kruk_centra_handlowe_galerie_handlowe_retail_journal_3.jpg

Nowości w Bonarce: luksusowy W.Kruk w nowej odsłonie i włoskie smaki w Deli Pizza

W Bonarce w nowej aranżacji i lokalizacji premium klientom prezentuje się salon renomowanej marki jubilerskiej W.Kruk. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa zyskali też wielbiciele włoskiej kuchni. To nowo otwarty w tym tygodniu lokal pod szyldem Deli Pizza.

Czołowe marki polskie i zagraniczne doceniają potencjał biznesowy Bonarki i inwestują w swoje sklepy na jej terenie. Wpisują się tym w rozwojowy trend obiektu, który przechodzi wieloaspektową modernizację. Dzięki niej Bonarka staje się jeszcze bardziej komfortowa, nowoczesna i efektowna – mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager Nepirockcastle.

Jednym z ostatnio odnowionych salonów jest sklep renomowanej sieci W.Kruk (pow. 107 m kw.). Cechuje się on nowoczesnym designem oraz układem zapewniającym lepszą ekspozycję luksusowego asortymentu. Zyskał także bardziej optymalną lokalizację, w sąsiedztwie innych, niedawno otwartych salonów jubilerskich marek Apart i Jubitom. Warto dodać, że Apart również zmodernizował i powiększył swoje dwa istniejące salony w Bonarce – Apart (114 m kw.) i Apart Exclusive (172 m kw.).

Udoskonalenie branżowego rozlokowania sklepów w przestrzeni Bonarki to kolejna ze zmian, której korzyści już odczuwają zarówno klienci, jak i najemcy centrum – przekonuje Justyna Bartosz, Retail Asset Manager Nepirockcastle.

W krakowskiej Bonarce, pomimo specyficznego dla handlu – zwłaszcza gastronomii – okresu pandemii, otwierają się też nowe biznesy. Przykładem  jest otwarty w tym tygodniu na poziomie 1 lokal Deli Pizza, który cieszy miłośników kuchni włoskiej: pizzy, focacci, zapiekanek oraz świeżo parzonej kawy.


BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesbur-gu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii.

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City – jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot”. Zarządcą obiektu jest firma APSYS.