Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
diverse_auchan_swadzim_retail_journal

Dwaj najemcy Centrum Handlowego Auchan Swadzim powiększają salony

Na początku września dwaj najemcy obecni w Centrum Handlowym Auchan Swadzim udostępnili klientom nowe, powiększone sklepy. Swoją powierzchnię podwoił salon marki odzieżowej Diverse, a sklep AquaelZoo z artykułami dla zwierząt zaprasza na zakupy w większym lokalu i w nowej lokalizacji. Zarządcą i komercjalizatorem obiektu jest firma Ceetrus Polska.

Dbamy o to, by najemcy obecni w naszym centrum handlowym mogli rozwijać swój biznes i wykorzystywać lojalność klientów. Dlatego cieszy nas, gdy najemcy decydują się na powiększenie oraz relokację swoich salonów. Dzięki temu klienci mogą korzystać z bardziej rozbudowanej oferty i komfortowych zakupów – mówi Karina Slawik-Koźlik, property manager w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Salon polskiej marki odzieżowej Diverse, który jest obecny w Centrum Handlowym Auchan Swadzim od 2015 roku, niemal podwoił swoją powierzchnię i obecnie zajmuje lokal wielkości 265 mkw. Większa przestrzeń dała marce nowe możliwości aranżacji wnętrza i ekspozycji oferowanych kolekcji. Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu spełnia wymagania osób aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół projektantów firmy dba o to, aby oferowane fasony i kolorystyka kolekcji odzwierciedlały najnowsze trendy mody na rynku światowym.

Z kolei salon AquaelZoo oferujący wybór artykułów dla zwierząt, w czerwcu, zmienił swoją lokalizację i obecnie zajmuje większy lokal o powierzchni ponad 117 mkw. AquaelZoo jest jedną z największych sieci zoologicznych w Polsce. Oferta sieci obejmuje wyselekcjonowane artykuły znanych i cenionych dostawców krajowych i zagranicznych. Na sklepowych półkach klienci mogą znaleźć specjalistyczne karmy i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni i ptaków, a także zestawy i akcesoria akwarystyczne.

Na terenie Centrum Handlowego Auchan Swadzim znajduje się blisko 50 salonów i punktów usługowych. Klienci mogą wygodnie dojechać komunikacją miejską, a na kierowców czeka wygodny parking, gdzie znajduje się również działająca całą dobę ładowarka samochodów elektrycznych. Centrum Handlowym Auchan Swadzim zarządza Ceetrus Polska. Spółka odpowiada również za komercjalizację obiektu.


O Centrum Handlowym Auchan Swadzim:

Centrum Handlowe Auchan Swadzimto przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Diverse, CCC oraz biura podróży. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan i RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się Media Expert, Leroy Merlin, Decathlon, Norauto oraz stacja paliw Auchan.

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja.