Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
centrum_janki_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Nowe otwarcia w Centrum Janki

W ostatnim czasie do oferty centrum handlowego Janki dołączył salon Betty Barclay, a sklep Sizeer niemal 4-krotnie powiększył swoją powierzchnię. Obecnie jest to jeden z największych salonów marki w Polsce.

Klientki Centrum, które cenią sobie połączenie klasyki z aktualnymi trendami pokochają marki multibrandowego salonu Betty Barclay oraz Gerry Weber. Wieczorowy szyk i elegancję zapewnią kolekcje Vera Mont, Saint Jacques i Frank Lyman. Z kolei wygodę oraz sportowy i casualowy look można znaleźć w kolekcjach marek Margites oraz Lisa Campione.

Sizeer to sieć ponad 70 salonów multibrandowych, oferujących odzież i obuwie sportowe. Powiększony sklep w Centrum Janki to jeszcze więcej produktów streetwearowych takich marek jak Adidas, Nike, Fila, Puma, Reebok, New Balance, Vans czy Timberland. Pod jednym szyldem można wybierać spośród szerokiej oferty sneakserów, a także bluz, bomberów, flayersów czy legginsów.

Salon Betty Barclay o powierzchni ponad 157 m2 jest zlokalizowany naprzeciwko sklepu Diverse. Sizeer zajmuje powierzchnię ponad 422 m2 i znajduje się w nowym miejscu, obok salonu Bershka.

W Centrum Handlowym Janki przy wszystkich wejściach na klientów czekają dyspensery z płynem do dezynfekcji, a w toaletach wprowadzono bezdotykowe rozwiązania sanitarne, ponadto ustawiono również maseczkomaty. W nocy w Centrum pracują lampy UV, które oczyszczają powietrze, a wyposażona w specjalistyczne środki ekipa sprzątająca dba o to, by Janki spełniały wszystkie wymogi zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.


Centrum Janki

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy – Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.