Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem

W Bydgoszczy ruszyła budowa nowego salonu Agata

Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, we wrześniu br. rozpoczęła budowę nowego sklepu w Bydgoszczy. Zakończenie inwestycji przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz planowane jest na 3. kwartał 2021 roku. Będzie to trzeci po Włocławku i Toruniu salon tej sieci w województwie kujawsko-pomorskim.

Budowa Salonu Agata w Bydgoszczy rozpoczęła się w pierwszych dniach września. Obecnie przy ul. Jasinieckiej, gdzie powstaje obiekt, trwają roboty ziemne i żelbetowe. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 14 400 mkw. W ramach inwestycji powstanie także parking, na którym znajdzie się 140 miejsc dla klientów salonu.

Jak informują przedstawiciele spółki, przedsięwzięcie zostanie zakończone w 3. kwartale 2021 r. Generalnym wykonawcą jest sieć Agata S.A.

Firma Agata S.A. nieustannie inwestuje w nowe punkty sprzedaży, tym samym dając większe możliwości dostępu do szerokiego wyboru asortymentu dla mieszkańców kolejnych regionów Polski. Umiejscowienie nowego salonu Agata w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz to rozwiązanie, które zapewni naszym klientom wysoki komfort zakupów komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

W bydgoskim salonie klienci znajdą pomysły na urządzenie czterech kątów, m.in. kuchni, pokoju dziennego, dziecięcego, jadalni czy sypialni. Część obiektu dedykowana dodatkom do domu zawierać będzie z kolei bogatą ofertę oświetlenia, dywanów, tekstyliów, dekoracji, akcesoriów do kuchni czy jadalni.

Inwestycja w bydgoskim Fordonie będzie trzecim partnerskim przedsięwzięciem z firmą Ceetrus Polska, deweloperem, inwestorem, zarządcą oraz komercjalizatorem wielu obiektów handlowych. Salony Agata wybudowane przy udziale tego partnera znajdują się na Pomorzu przy Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan oraz na terenie dolnośląskiego Centrum Handlowego Auchan Bielany we Wrocławiu.

Budowa Salonu Agata przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz uzupełni ofertę handlową tej lokalizacji i sprawi, że klienci, którzy poszukują szerokiego wyboru produktów z różnych kategorii, będą mogli zrobić wygodne i kompleksowe zakupy w jednym miejscu – mówi Monika Brandeburg, property manager Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz ze znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych w województwie kujawsko-pomorskim. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się m.in. Decathlon i stacja paliw Auchan. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 2100 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz ładowarka samochodów elektrycznych i wiaty rowerowe. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Agata S.A. to firma z ugruntowaną pozycją rynkową i szeroką siecią salonów na terenie całej Polski. Nowy salon Agata w Bydgoszczy wzmocni także lokalny rynek pracy – zatrudnienie znajdzie tam ok. 100 osób – mieszkańców miasta oraz okolic.


O Agata S.A.: 

Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 30 wielkopowierzchniowych salonów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja.