Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
CoffeeTeria_retail_journal

CoffeeTeria – kameralna kawiarnia w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej

W Galerii Warmińskiej od połowy października działa nowa kawiarnia – CoffeeTeria. Lokal jest kameralny, serwuje kawy tradycyjne i smakowe. CoffeeTeria nie jest lokalem sieciowym.

Zdecydowałam się na otwarcie kawiarni, która ma dać gościom chwilkę wytchnienia w gonitwie, biegu – mówi Joanna Frydrychiewicz, właścicielka lokalu i wyjaśnia, że wyciszeniu i odpoczynkowi ma służyć m.in. niebanalny wygląd miejsca.

Na ścianach jest drewno i czerwona cegła, a we wnętrzach – dużo żywych kwiatów, które dodatkowo ocieplają lokal i nadają mu kameralnego charakteru. CoffeeTeria znajduje się na 1. piętrze Galerii Warmińskiej, pomiędzy salonem X-com, a sklepem New Balance. Powierzchnia lokalu to 63 m2.

W CoffeeTerii można się napić kaw tradycyjnych oraz smakowych, takich jak: kokosowa, crème brûlée, brownie oraz słony karmel. Lokal jest przyjazny osobom nietolerującym laktozy oraz na dietach roślinnych. Można się tu napić także gorącej czekolady z bogatym doborem dodatków. W CoffeeTerii czekają też wypieki: ciasta, torty i babeczki.

Dbamy o to, by ciasta były zawsze świeże, dobrej jakości. Take wypieki, w połączeniu z pyszną kawą pitą w otoczeniu roślin, to prawdziwy relaksmówi Frydrychewicz.

W ocenie kierownictwa Galerii Warmińskiej, nowy lokal jest miejscem dla ludzi ceniących oryginalność i niebanalne smaki.

W Galerii Warmińskiej działa kilka kawiarni sieciowych, CoffeeTeria jest od nich zupełnie inna. Głęboko wierzymy w to, że szybko znajdą się wielbiciele tego niebanalnego wnętrza i równie niebanalnego menu – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager.

Galeria Warmińska to największe centrum handlowe w północno-wschodniej Polsce. Działa tu 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek (wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie), kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a nawet amfiteatr. Centrum jest bardzo dobrze skomunikowane – łatwo tu dojechać zarówno autem, jak i komunikacją miejską (autobusy i tramwaje).