Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA

Pierwszy oddział Credit Agricole w centrum handlowym – nowy najemca w Manufakturze

Oferta usługowa Manufaktury poszerzyła się o nową placówkę banku Credit Agricole. Tym samym marka otworzyła swój pierwszy oddział w centrum handlowym w Polsce.

Branża usługowa to bardzo ważny element tenant mixu Manufaktury. Portfolio łódzkiego obiektu powiększyło się o placówkę banku Credit Agricole, będącego częścią międzynarodowej grupy bankowej, o francuskim rodowodzie.

Chcemy tworzyć najlepsze doświadczenie klientów i dlatego wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą nam jeszcze lepiej dopasować się do ich potrzeb. Otwarcie pierwszej placówki w centrum handlowym jest dla nas testem, zarówno pod względem sprzedaży jak i budowania relacji.mówi Bogusz Niewiadomski, dyrektor Pionu Sprzedaży Detalicznej Credit Agricole.

Oddział w Manufakturze to kolejna, szósta już bezgotówkowa placówka banku w Polsce. Całość podzielona jest na strefę, w której klienci mogą samodzielnie wpłacić lub wypłacić gotówkę w wpłatomatach i bankomatach, a także na przestrzeń do indywidualnych konsultacji z doradcą klienta.

Otworzyliśmy placówkę w lokalizacji bardzo lubianej i często odwiedzanej przez łodzian i mieszkańców okolicznych miast. Ważna była też możliwość zapewnienia klientom obsługi w godzinach dłuższych niż standardowe. Dostępność naszych doradców w godzinach wieczornych, może być dla nowych klientów czynnikiem decydującym o podjęciu współpracy z nami.zdradza Lidia Wawrzycka, dyrektor Regionu Łódź Credit Agricole.

Placówka Credit Agricole mieści się na pierwszym piętrze galerii handlowej, przy tzw. małej rotundzie.


O Manufakturze:

Właściciel

Właścicielem Manufaktury jest Union Investment Real Estate GmbH – wiodąca międzynarodowa firma inwestycyjna specjalizująca się w otwartych funduszach nieruchomości dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Model biznesowy Union Investment bazuje na ponad 50 latach doświadczeń w branży nieruchomości oraz eksperckim know-how w zakresie zarządzania aktywami. Obecnie Union Investment zarządza aktywami o wartości 32 miliardów euro w ponad 840 nieruchomościach komercyjnych i mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 8,4 mln. mkw.

Zarządca

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.