Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
carry_retail_journal_edited

Nowy salon Carry w kieleckiej Galerii Korona

1 lutego wraz z przywróceniem funkcjonowania wszystkich galerii handlowych w kraju, polska marka odzieżowa Carry dokonała otwarcia swojego salonu w nowej lokalizacji w kieleckiej Galerii Korona.

Stary salon marki Carry został otwarty wraz z całą galerią handlową w maju 2012 roku, jednakże po upływie niemalże 9 lat, przyszła pora na zmiany.

Obecna decyzja o zmianie lokalizacji salonu w kieleckiej Galerii Korona była podyktowana chęcią znalezienia się w dużo atrakcyjniejszym położeniu, tuż przy wejściu głównym do galerii mówi Adam Sobota, przedstawiciel  firmy Carry.

Nowy salon marki jest zatem znacznie łatwiejszy do odnalezienia dla Klientów, a przy okazji, dzięki zmianie ogólnego konceptu, zapewnia większy komfort zakupów. –

Salon stał się bardziej przestronny i nowoczesny. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki wprowadzeniu dodatkowego oświetlenia i otwartych witryn z szerokim wejściem. Ponadto poszerzyliśmy ścieżki między meblami, aby zwiększyć swobodę ruchu Klientów dodaje.

W salonach sieci Carry oferowane są ubrania w stylu casual dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, bieliznę, piżamy oraz dodatki. Marka funkcjonuje na polskim rynku od niemalże 30 lat i aktualnie posiada ponad 100 sklepów w całej Polsce. Jak powiadają przedstawiciele marki to jednak nie koniec. W planach jest bowiem otwarcie kilku kolejnych salonów, w równie atrakcyjnych co kielecka, lokalizacjach.