Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
karolina_nitowska_newbridge

Do zespołu Newbridge Poland dołącza Karolina Nitowska

Newbridge Poland, dynamicznie rozwijający się na polskim rynku handlowym inwestor i deweloper, wzmacnia swój dział najmu. Z początkiem lutego br. nowym Leasing Managerem firmy została Karolina Nitowska.

Na nowym stanowisku Karolina Nitowska będzie odpowiedzialna za strategię najmu, działania związane z komercjalizacją oraz rozwój relacji z najemcami w firmie Newbridge Poland, wiodącego na rynku inwestora i dewelopera sektora nieruchomości convenience. 

Do jej głównych zadań należeć będzie m.in. przygotowanie i wdrożenie nowej strategii najmu dla portfolio Newbridge, prowadzenie negocjacji oraz bieżący kontakt z najemcami.

Nowa Leasing Manager Newbridge Poland będzie również współpracować z działem development pod kątem dalszego etapu modernizacji i rozwoju istniejących już obiektów, jak i nowych inwestycji, m.in. planowanego nabycia kolejnych obiektów oraz ich rozbudowy.

Karolina Nitowska posiada ponad 9-letnie doświadczenie w branży retail. Od 2015 roku pełniła funkcję Senior Associate w firmie Colliers International, gdzie była odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości. Do jej obowiązków należała również reprezentacja najemców.

Przed zatrudnieniem w Colliers pracowała na stanowisku Negocjatora ds. wynajmu w firmie Aspenn, gdzie zdobywała doświadczenie w obszarze najmu obiektów handlowych takich jak Nowa Stacja w Pruszkowie, Galeria Siedlce, Galeria Jurowiecka, Ferio Wawer czy Turawa Park.

Karolina Nitowska jest absolwentką warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku finanse i rachunkowość oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna.

Newbridge Poland już od kilku lat konsekwentnie umacnia pozycję swoich obiektów handlowych, a zarazem udowadnia, jak wielki potencjał inwestycyjny drzemie w centrach convenience. Wielka w tym zasługa profesjonalnej kadry posiadającej wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę rynkową – informuje Rory Mepham, Dyrektor Zarządzający w Newbridge Poland.

“Jesteśmy pewni, że Pani Karolina Nitowska zapewni zastrzyk nowej energii w kluczowych dla nas projektach, a także wesprze działania mające na celu dalszą komercjalizację, rekomercjalizację, rozwój oraz modernizację naszych obiektów na lokalnych rynkach” wyjaśnia Marta Drzewiecka, Portfolio Property & Marketing Manager w Newbridge Poland.


O Newbridge Poland

Newbridge Poland to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typu ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie w portfolio Newbridge Poland znajduje się 6 obiektów handlowych w Polsce: Centrum Nowe Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parki Handlowe Newbridge, zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie.