Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
plaza_rzeszów_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Rok zmian i nowości dla CH Plaza Rzeszów

Rok 2021 to dla centrum handlowe Plaza Rzeszów okres kolejnych umów i nowości. CH Plaza Rzeszów przedłużyło umowy z najemcami z segmentu odzieżowego oraz z ofertą dla dzieci, a w najbliższym czasie powstanie tam jeden z największych na Podkarpaciu salonów marki Sinsay.

Mimo pandemii koronawirusa w Centrum otwartych zostało kilka nowych sklepów.

To świadczy o tym, że nasze pomysły i rozwiązania trafiają w gusta i potrzeby klientów oraz najemcówmówi Richard Keen, Managing Director w Keen Property Managment. Dziś możemy zaprezentować kolejną nowość. To jeden z największych sklepów marki Sinsay na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmie powierzchnię bliską 1000 mkw. Co bardzo ważne, umowa z Sinsay będzie obowiązywać przez pięć lat. Prace wykończeniowe ruszą niebawem, a wielkie otwarcie planowane jest w okresie wakacji 2021 r. wyjaśnia Richard Keen.

Dodaje, że dzięki temu już dziś można powiedzieć, że rok 2021 zapowiada się dla rzeszowskiej Plazy bardzo dobrze. W lutym otworzyły się nowe salony Toys Box oraz TEXAS Club w ramach umów relokacyjnych, a także przedłużających współpracę.

Plaza Rzeszów przedłużyło też umowy z najemcami w segmencie zdrowia i urody. Pierwszy to Rossmann, który w styczniu przeszedł  modernizację i początkiem lutego zaprezentował klientom centrum nową jakość. Kolejny to apteka Dbam o zdrowie. W obu przypadkach umowy zostały podpisane na okres pięciu lat.


O Centrum Handlowym Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku Centrów. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: innowacyjny klub fitness CityFit (funkcjonujący 24h/dobę), Medicover Stomatologia, sportowy sklep Decathlon oraz sklepy Sizeer, 50Style, Yaya, Quiosque, Smyk, ToysBox, Deichmann, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossmann czy Hebe. Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje ponad 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zarządcą CH Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.