Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Janusz_stroka_retail_journal_1

“Sklep w Pruszkowie to kolejne nasze otwarcie w tym roku. W kolejnych miesiącach planujemy dalsze otwarcia w miastach w całej Polsce” – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska

25 lutego Netto otworzyło swój kolejny punkt na handlowej mapie Polski – tym razem w Pruszkowie.

Nowa placówka została zbudowana zgodnie z formatem 3.0 – flagowym modelem Netto. Sklepy powstające w myśl tej zasady są przestronne i nowoczesne, a ich wystrój nawiązuje kolorystyką i klimatem do popularnego stylu skandynawskiego. W ofercie nowego Netto klienci znajdą bogaty wybór świeżych owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Sklep zadbał także o osoby wybierające wygodne i szybkie rozwiązania – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Ponadto na terenie nowej placówki znajdują się stoisko mięsne Wierzejki i piekarnia Oskroba.

Sklep w Pruszkowie to kolejne nasze otwarcie w tym rokumówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Pod koniec stycznia zaprosiliśmy klientów na zakupy do nowej placówki w Oświęcimiu, a w kolejnych miesiącach planujemy dalsze otwarcia w miastach w całej Polsce. Nasz model 3.0 został opracowany z myślą przede wszystkim o komforcie kupujących, którym pragniemy zapewnić nie tylko bogaty asortyment produktów w przystępnych cenach, ale także miłą atmosferę podczas robienia zakupów. Od samych klientów wiemy, że nowy format spotyka się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co nas niezwykle cieszy, ponieważ pokazuje, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest słuszna.

Dla swoich nowych klientów w Pruszkowie Netto przygotowało szereg niespodzianek. Specjalna oferta, obowiązująca w sklepie od 25 do 27 lutego, obejmuje bogaty wybór produktów spożywczych, sprzętu domowego i elektronicznego, elementów wystroju wnętrz, a nawet mebli. Dodatkowo pierwszych 300 osób, które odwiedzą nowe Netto, dostanie w prezencie kawę marki własnej Netto Amora. Sieć przewidziała także konkurs, w którym wystarczy odgadnąć wartość wystawionego w sklepie koszyka zakupów, by wygrać jego zawartość.

Nowy sklep Netto w Pruszkowie jest zlokalizowany przy ulicy Poznańskiej 18. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6 – 22 oraz w niedziele handlowe od 8 do 20.


O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu ponad 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.