Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
dekada_nysa_retail_journal

Otwarcie salonu Monnari w Dekadzie Nysa

Od 3 marca klienci nowo wybudowanego centrum handlowego w Nysie mogą już korzystać z oferty polskiej marki odzieżowej Monnari.

Nowy najemca zagospodarował lokal o powierzchni 250 mkw., rozszerzając segment modowy galerii o kolekcje eleganckich ubrań, obuwia i dodatków dla kobiet. Sieć Monnari dołączyła do 60 najemców, którzy do tej pory otworzyli swoje salony w największym i najnowocześniejszym obiekcie handlowym w regionie.

Zgodnie z planem konsekwentnie rozwijamy ofertę Dekady Nysa. Umowa sfinalizowana z Monnari to kolejny dowód na to, że nasza galeria jest atrakcyjna dla dużych i rozpoznawalnych marek i sieci, które poszukują możliwości ekspansji na rynki regionalne, a tym samym nowych ścieżek dotarcia do konsumentów. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia, w tym salonów TEDi, Tescoma, Play oraz lokali gastronomicznych Pierożki u Belfra i Pan Buła. Stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń zakupową, która będzie służyła klientom przez wiele lat. Jestem przekonany, że Dekada Nysa może z powodzeniem konkurować z projektami wielkomiejskimi, a tym samym zapewnić mieszkańcom miasta i regionu dostęp do produktów najlepszych marekkomentuje Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa.

Centrum handlowe Dekada Nysa przygotowało bogatą i różnorodną ofertę dla klientów – od segmentu spożywczego, przez salony z branży beauty, sklepy odzieżowe i obuwnicze, lokale z asortymentem dla dzieci, po produkty dla domu, elektronikę i sprzęt AGD. W galerii powstały również strefy usługowa i gastronomiczna, a także ogólnodostępna przestrzeń coworkingowa oraz plac zabaw dla dzieci. Docelowo w części rekreacyjno-rozrywkowej będzie działać również multipleks kinowy. Obecnie na liście najemców obiektu znajduje się 60 marek, takich jak m.in. Carrefour, Home&You, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, Vistula/Wólczanka, Vision Express, 50 Style, Dealz, Cropp, House, Sinsay, Pepco, KiK, Martes Sport, 4F, Smyk, Diverse, Quiosque, Empik, Apart, Yes, W. Kruk, Ryłko, Grycan. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma BOIG Property Consulting.

Dzięki położeniu w ścisłym centrum miasta, a zarazem w sąsiedztwie głównej arterii – ul. Bema, galeria jest bardzo dobrze skomunikowana nie tylko z poszczególnymi rejonami Nysy, ale także z sąsiednimi miejscowościami. Dodatkowymi atutami są usytuowane w pobliżu dworce kolejowy i autobusowy oraz przestronny podziemny parking z 400 miejscami postojowymi.

Galeria znajduje się w najbardziej rozpoznawalnej i charakterystycznej części miasta – obok najważniejszych lokalnych instytucji publicznych, takich jak Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe oraz Nyski Dom Kultury.


O firmie Dekada

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się dwanaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Nysie, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także dwie inwestycje we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.