Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
maxizoo_retail_journal

Maxi ZOO otworzy się w Galerii Zaspa

Wiosną br. w Galerii Zaspa otworzy się nowy sklep zoologiczny – Maxi Zoo. W lokalu dostępny będzie asortyment zarówno popularnych marek, jak również tworzących specjalistyczne produkty dla zwierząt. Maxi Zoo zajmie powierzchnię 360 mkw.

W najbliższych tygodniach w Galerii Zaspa otworzy się nowy stacjonarny sklep znanej sieci Maxi Zoo. W ofercie marki będzie można znaleźć szeroki wachlarz produktów dla zwierząt domowych m.in. karmę, artykuły do pielęgnacji, leki OTC oraz różnego rodzaju akcesoria. Wyróżnikiem Maxi Zoo jest fakt, że na miejscu dostępni są specjaliści, którzy udzielają fachowych rad dotyczących doboru diety, higieny czy dbania o zdrowie pupili. Konsultanci przechodzą liczne szkolenia i stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że przekazywana wiedza jest rzetelna.

Sieć znana jest z najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Z pewnością przypadnie do gustu Klientów, którzy nie tylko znajdą tu wszystko, czego potrzebują, ale będą mogli odwiedzić lokal razem ze swoim zwierzakiem.

W Maxi Zoo organizowane będą spotkania z behawiorystami oraz zajęcia z trenerami. Sklep współpracuje też z lokalnymi schroniskami dla zwierząt.

Maxi Zoo w Galerii Zaspa zajmie powierzchnię 360 mkw. i zlokalizowany będzie w pasażu zewnętrznym w okolicy Pralni EBS.


O Grupie Capital Park

Grupa Capital Park jest doświadczoną firmą deweloperską i inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący takie aktywa jak Royal Wilanów oraz jest w trakcie rewitalizacji flagowego projektu wielofunkcyjnego w centrum Warszawy – Fabryki Norblina. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 213 tys. m kw. i wartości rynkowej 1,8 mld PLN, z czego 79% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie – najbardziej perspektywicznym rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.