Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
POLOmarket_retail_journal

POLOmarket wprowadza odroczone płatności za zakupy w aplikacji mobilnej

Największa polska sieć supermarketów POLOmarket, jako jedna z pierwszych sieci w Polsce, wprowadza model „kup teraz – zapłać później” w aplikacji mobilnej. Klienci sieci robiąc zakupy mają możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni bez dodatkowych opłat i prowizji.

Największa polska sieć supermarketów POLOmarket, jako jedna z pierwszych sieci w Polsce, wprowadza model „kup teraz – zapłać później” w aplikacji mobilnej. Klienci sieci robiąc zakupy mają możliwość odroczenia płatności do 45 dni bez dodatkowych opłat i prowizji.

Jak skorzystać z płatności odroczonych?

Klienci sieci POLOmarket, zamawiając produkty online przez aplikację mogą odroczyć płatność za zakupy do 45 dni bez dodatkowych opłat i prowizji. Na etapie finalizowania zakupów należy spośród dostępnych metod płatności wybrać PayU i opcję – Płacę później. Po uzupełnieniu danych i weryfikacji konta – transakcja z odroczoną płatnością zostaje zakończona.


O Grupie POLOmarket

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. POLOmarket zaczynał w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy pod szyldem POLOmarket odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju.