Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
royal_wilanów_retail_journal

Royal Wilanów z punktem badań diagnostycznych SARS-Cov-2

W budynku zlokalizowanym na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka 1, uruchomiony został nowy punkt, prowadzony przez zespół Office Doctor, w którym możliwe jest wykonanie komercyjnych testów wykrywających obecność wirusa SARS-Cov-2 oraz grypy. Placówka działa 7 dni w tygodniu i jest ogólnodostępna – nie tylko dla pracowników Royal Wilanów, ale także okolicznych mieszkańców i wszystkich zainteresowanych dostępem do szybkich i profesjonalnych badań diagnozujących koronawirusa.

Nowy punkt diagnostyczny, prowadzony przez zespół Office Doctor, zlokalizowany jest na parterze obiektu, od strony skrzyżowania ulic Klimczaka i Przyczółkowej, w pomiędzy restauracją Pinsa i Pocztą Polską. Placówka funkcjonuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 20.00. Oferuje szereg różnego rodzaju testów diagnozujących obecność wirusa SARS-Cov-2 w organizmie człowieka. Dostępne są zarówno te genetyczne (PCR), jak i szybkie badania antygenowe. Czas oczekiwania na wynik zależy od jego rodzaju. Przy metodzie PCR dostępne jest wersji standard lub ekspres – przy pierwszej z nich oczekiwanie na wynik to ok. 24 godzin, w opcji szybszej – do 4 godzin. Przy wykonaniu testu antygenowego rezultat uzyskiwany jest już po 15 minutach. Każdy z badanych otrzymuje pisemny wynik, potwierdzony zaświadczeniem z akredytowanego laboratorium, lub oświadczeniem o wyniku w przypadku testów antygenowych. Specjalna oferta umożliwia także wykonywanie badań dla osób wybierających się za granicę – w tym przypadku zaświadczenie potwierdzające wynik będzie dostosowane do wymogów docelowego kraju podróży.

Wykonując nasze usługi, korzystamy ze specjalistycznych, profesjonalnych testów, a ich analizą zajmuje się certyfikowane laboratorium diagnostyczne. Niewątpliwą zaletą jest to, że zgłaszając się na badania do Office Doctor, oszczędzamy przede wszystkim czas. W przeciwieństwie do innych punktów, u nas istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę, co jest bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż nie narażamy się na kontakt z potencjalnie zarażonymi osobami stojącymi w kolejce. Badania wykonywane są w lokalu z osobnym wejściem z zewnątrz, z zachowaniem wszelkich norm reżimu sanitarnego. Materiał diagnostyczny pobierany jest przez profesjonalny personel medyczny, dzięki czemu wyniki testów są w pełni wiarygodne – mówi Łukasz Jeżewski – Dyrektor Administracyjny
i koordynator punktu z firmy BEP Medica, oferującej usługę Office Doctor.

Badania dostępne są odpłatnie, a ich cena zależy od rodzaju testu i czasu jego wykonania. Szczegółowy wykaz oraz cennik usług punktu diagnostycznego Office Doctor znajduje się na stronie www.royalwilanow.pl oraz w aplikacji Royal Wilanów, którą bezpłatnie można pobrać w Apple Store i Google Play. Dla większych grup, np. pracowniczych, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny badań, uwzględniającej jej liczebność.

Royal Wilanów to wysokiej klasy budynek biurowy z rozbudowaną funkcją usługowo-handlową, działający od 2015 roku. Dzięki swojemu położeniu w centralnym punkcie dzielnicy, vis a vis wilanowskiego Ratusza, z infrastruktury i oferty obiektu korzystają również chętnie mieszkańcy okolicznych osiedli, dla których pełni on funkcję lokalnego, dzielnicowego placu i miejsca spotkań. W budynku znajdują się m.in. market Carrefour, centrum medyczne i apteka Medicover, butiki odzieżowe i sportowe, kilkanaście restauracji i konceptów gastronomicznych. Klienci mogą korzystać z licznych punktów usługowych, m.in. poczty, biura podróży, wypożyczalni aut, myjni samochodowej oraz salonów kosmetycznych i barbera. Działa tu klub fitness Artis oraz kulinarne studio Cook Story by Samsung. Duży teren zielony na zewnątrz przystosowany jest do ogólnodostępnych celów rekreacyjnych (boiska sportowe, trampoliny, mini-ścianka wspinaczkowa, plac zabaw dla dzieci itp.). Obiekt posiada także szereg udogodnień przyjaznych rowerzystom – m.in. dedykowane miejsca postojowe, prysznice czy stację naprawy jednośladów.


O Grupie Capital Park

Grupa Capital Park jest uznanym inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości na rynku nieruchomości w Polsce od 18 lat, od 7 lat notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ma bogate doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości nowoczesnych nieruchomości biurowych i handlowych klasy A, w tym Royal Wilanów oraz jest w trakcie budowy flagowej inwestycji wielofunkcyjnej Fabryka Norblina w centrum Warszawy. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 212 tys. m kw. i wartości rynkowej 2,2 mld PLN.