Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
biedronka_kubota_retail_journal

Powrót do przeszłości w Biedronce, czyli Kuboty i cudowne lata 90.

Biedronka wprowadza do sprzedaży kultowe klapki Kubota – ikony lat 90. Nowa oferta wchodzi do sklepów sieci 31 maja, wodoodporne klapki w dostępne będą w cenie: 19,99 zł.

Tamagotchi, Pegasus, Pokemon, Turbo, Super Mario. To symbole popkultury lat 90., obok których śmiało można postawić Kuboty.

W latach 90. Edyta Górniak na Eurowizji zajęła 2. miejsce, a w telewizji można było obejrzeć pierwsze odcinki Śmiechu warte, Familiady czy Mody na sukces. Wtedy też do Polski przyjechały pierwsze Kuboty. Sprzedawane na lokalnych targowiskach szybko zdobyły serca milionów Polaków – opisuje historię swojego systemu marka Kubota.

Wtedy też, w połowie lat 90., na polskim rynku pojawia się sieć handlowa Biedronka. Po ponad 20 latach łączy siły z firmą Kubota, wprowadzając do sprzedaży słynne niegdyś klapki, które w 2018 roku przeżywają swój renesans. Pierwsza kolekcja kolorowego obuwia na rzep pojawiła się w Biedronce w 2019 roku.

Biedronka, tak jak marka Kubota, stawiała pierwsze kroki w Polsce w latach 90. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że nawiązując współpracę z marką Kubota, możemy dostarczyć naszym klientom nie tylko świetny produkt, ale i przyjemne wspomnienia. Nie bez znaczenia jest też to, że to kolejna znana polska marka, której produkty mogą znaleźć się sklepach Biedronka w całej Polscemówi Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w Biedronce.

Wygodne i zawsze modne Kuboty z zapięciem na rzep, dzięki którym możemy wybrać się w podróż do przeszłości, pojawią się w sprzedaży w sklepach Biedronka 31 maja. Będą dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, w rozmiarach 37-45, w cenie 19,99 zł za parę.