Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
galeria_bronowice_retail_journal

Popularny youtuber otworzył tor kartingowy na dachu Galerii Bronowice

Od niedawna na dachu Galerii Bronowice prężnie działa tor kartingowy – Illegal Karting by Budda. Miejsce powstało we współpracy z jednym z najpopularniejszych internetowych twórców, Buddą, czyli Kamilem Labuddą. Obecnie miłośnicy rywalizacji mogą tu nie tylko sprawdzić się w szybkiej jeździe nowoczesnymi gokartami, ale też powalczyć o 10 000 zł. Wystarczy pobić aktualny rekord trasy wynoszący 29.842 s i utrzymać najlepszy wynik miesiąca.

Illegal Karting by Budda to nowo powstałe miejsce na rozrywkowej mapie Krakowa. Jedyne takie w stolicy małopolski, zlokalizowane na dachu centrum handlowego, a autorem pomysłu jest Kamil Labudda.

Od zawsze chciałem stworzyć miejsce, w którym będę mógł spotkać się ze swoimi widzami, gdzie przybijemy sobie pionę i wspólnie oddamy się naszej pasji, jaką jest motoryzacja. Moje marzenie ziściło się, a rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania. Illegal Karting by Budda to najlepsza gokartowa miejscówka w Krakowie. Tylko tu, w Galerii Bronowice, można przejechać się nowoczesnymi i szybkimi pojazdami po terenie o powierzchni 3 000 m kw. i to na wysokości niemal 20 metrów – podkreśla Kamil Labudda, twórca Illegal Karting by Budda.

“Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że to właśnie Illegal Karting by Budda w ostatnim czasie wzbogaciło ofertę rozrywkową naszego obiektu. Jest to miejsce, które zachwyci każdego fana kartingu bez względu na wiek. Przypominamy także, że chętni mogą dokonać rezerwacji i zorganizować tu wszelkie imprezy okolicznościowe od urodzin, przez wieczory panieńskie i kawalerskie, po spotkania integracyjne” – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Czerwcowe wyzwanie od Buddy

W Galerii Bronowice czerwiec upływa pod znakiem sportowej rywalizacji. Wszystko za sprawą rzuconego przez Buddę wyzwania. Zadaniem uczestników jest ustanowienie nowego rekordu toru Illegal Karting by Budda. Osoba, która uzyska najlepszy wynik miesiąca, zdobędzie imponującą kwotę wynoszącą – 10 000 zł.

Flota Illegal Karting by Budda

Illegal Karting by Budda dysponuje 15 zaawansowanymi technicznie gokartami marki Sodikart, największego na świecie producenta tego typu pojazdów. Flotę tworzą m.in.: trzy rodzaje maszyn dostosowanych do wieku i potrzeb klientów, model osiągający prędkość nawet do 70 km/h czy dwa gokarty przeznaczone dla młodszych kierowców oraz do jazdy w parze, w tym rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia. Pojazdy wyposażone są w silniki firmy Honda. W przyszłości, po tuningu, „maskotką toru” ma zostać Nissan 200SX 13.


O Kamilu Labuddzie

Kamil Labudda jest właścicielem toru gokartowego w Galerii Bronowice, szerzej znany jako Budda – prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów (Budda.TV) motoryzacyjnych w Polsce, który subskrybuje 615 tys. osób. Zamieszczone prze niego w serwisie filmy wyświetlono już niemal 77 mln razy. Twórca aktywnie działa także poza platformą YouTube. Jego debiutancka płyta „Rozdaje karty” okazała się sukcesem, plasując się w pierwszym tygodniu po premierze na 3. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów, ustępując miejsca jedynie Taco Hemingwayowi.