Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Dekada_Sieradz_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Centrum handlowe Dekada Sieradz rozwija swoją ofertę zakupową – do grona najemców dołączyła kolejna marka.

Na 16 września br. zaplanowano otwarcie sklepu Top Secret w centrum handlowym Dekada Sieradz. Dzięki niemu klienci obiektu zyskają więcej możliwości codziennych, wygodnych zakupów z segmentu odzieżowego i obuwniczego. Sfinalizowana umowa najmu dotyczy zagospodarowania ok. 200 mkw. przestrzeni handlowej. Marka Top Secret będzie prowadzić działalność obok takich sieci jak m.in. Qiuosque, H&M, Reserved, Sinsay, Vistula, Martes Sport i CCC. Na miłośników mody czeka również działający już w obiekcie salon Apart.

W negocjacjach z najemcą stronę właściciela centrum handlowego – spółkę Dekada SA – reprezentuje firma BOIG. Dekada Sieradz to inwestycja z nowoczesną infrastrukturą i szerokim asortymentem, w której na powierzchni 10 tys. mkw. mieści się ok. 30 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Centrum oferuje klientom sklepy odzieżowe, sprzętu elektronicznego i AGD (salony Media Expert i Rebel Electro), z książkami i artykułami papierniczymi (Empik) czy asortymentem z segmentu beauty (salon Hebe).

Dekada Sieradz jest nie tylko największą galerią handlową w mieście, to również największa lokalizacja zakupowa w regionie. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, która będzie skupiać różnorodne marki tak, aby klienci mogli zrobić wszystkie zakupy w jednym miejscu, niezależnie od tego, jakiego szukają asortymentu. W każdej ze stref handlowych dajemy odwiedzającym szeroki wybór spośród popularnych i lubianych brandów. Podpisanie umowy z marką Top Secret jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii wzbogacania oferty galerii. Cieszy mnie, że mieszkańcy Sieradza już wkrótce będą mogli udać się na zakupy do kolejnego sklepumówi Jacek Przybyłek, dyrektor centrum handlowego Dekada Sieradz.

Obiekt znajduje się w centrum miasta przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sarańskiej. Dzięki takiej lokalizacji jest dobrze skomunikowany z dworcem PKP i PKS, co stanowi duże udogodnienie dla lokalnych klientów, jak i osób odwiedzających centrum w przerwie podróży. Na terenie obiektu znajduje się 350 miejsc parkingowych, w tym stanowiska zewnętrzne oraz usytuowane na dachu.

  


DEKADA jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.