Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
REKLAMA
plejada_sosnowiec_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

34 najemców przedłuża umowy z Plejadą Sosnowiec

Ponad trzydziestu, w tym wielu kluczowych, najemców zdecydowało się pozostać w centrum handlowym Plejada Sosnowiec. Przedłużone umowy obejmują łącznie blisko 9 tys. mkw. powierzchni. Za transakcje odpowiadał zarządca obiektu – międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Największymi powierzchniowo najemcami w Plejadzie Sosnowiec są grupa LPP (Reserved, Cropp, House, Sinsay), H&M, New Yorker, CCC, Deichmann. Do grona najemców galerii dołączył Rossmann. Za transakcje odpowiedzialne były Ada Budynek oraz Magdalena Gniazdowska z firmy Cushman & Wakefield.

Jesteśmy dumni, że większość kluczowych najemców w Plejadzie zdecydowała się przedłużyć umowy najmu w naszym centrum. Dodatkowo, niektóre sklepy będą powiększone lub odnowione w najnowszym standardzie sieci. Covid-19 odsunął nasze plany w czasie, ale ich nie przekreślił – pracujemy  nad pozyskaniem nowych marek, które wzbogacą ofertę galerii. Plejada Sosnowiec od lat pozostaje jednym z najbardziej popularnych centrów handlowych w mieście, oferując największy wybór mody i akcesoriów oraz wyposażenia wnętrz – mówi Magdalena Gniazdowska z firmy Cushman & Wakefield.

Plejada Sosnowiec została oddana do użytku w 2001 roku. Na powierzchni ponad 30 tys. mkw. galerii handlowej znajdują się popularne sklepy odzieżowe, hipermarket Carrefour oraz doskonale wyposażone punkty usługowe. Plejada Sosnowiec jest komfortowym i funkcjonalnym miejscem, które stale się rozwija i dopasowuje swoją ofertę do oczekiwań klientów.


O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 53 tysiące pracowników w 400 biurach i 60 krajach na całym świecie. W 2019 roku jej przychody wyniosły 8,8 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne.