Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
spar_retail_journal

SPAR otworzył nową placówkę w Grodzisku Mazowieckim w pobliżu autostrady A2

Sieć sklepów SPAR otworzyła nową placówkę w Grodzisku Mazowieckim. Klienci będą mogli korzystać z blisko 985 m² sali sprzedaży sklepu pod szyldem SPAR przy ul. Królewskiej 48 – w pobliżu autostrady A2. Sklep ma siedem kas, a w jego ofercie są m.in.: szeroki asortyment produktów Bio oraz ciepłe pieczywo wypiekane na miejscu. Placówka obsługuję także usługę zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowy sklep pod szyldem SPAR powstał w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

Bardzo cieszymy się z otwarcia nowego sklepu SPAR w Grodzisku Mazowieckim. W ofercie sklepu nasi nowi klienci mogą znaleźć zarówno wspaniałe produkty naszej marki własnej, jak również innych, świetnie znanych im marek. W naszym asortymencie mamy wszystko, co potrzebne na co dzień – i nie tylko.: artykuły spożywcze, wypiekane na miejscu pieczywo, nabiał, produkty świeże, warzywa i owoce, mięsa i wędliny, ryby, napoje, produkty BIO a także zabawki, artykuły dziecięce, chemię, artykuły przemysłowe i dla zwierząt. Zapewniamy naszym klientom świetne doświadczenia zakupowe – najwyższe standardy Grupy SPAR bazują na trosce o zadowolenie oraz wygodę konsumentów. Zapraszamy do nowej placówki!” – powiedział Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.


The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.